Pobicie Włochów

i

Autor: https://twitter.com/Policja_KSP / pixabay.com Pobicie Włochów

Pobicie Włochów w Warszawie - WIDEO trafiło do sieci! Policja apeluje o pomoc

2021-11-03 11:05

Nie milknął echa sprawy pobicia kilku obywateli Włoch, do którego doszło w Warszawie w sobotę, 30 października. Policja wciąż próbuje namierzyć sprawców. Funkcjonariusze apelują o pomoc i udostępniają nagranie z wydarzenia. Znajdziecie je w naszym artykule.

Pobicie Włochów w Warszawie - do zdarzenia doszło nad ranem w sobotę, 30. października, w okolicy Placu Małachowskiego. O godzinie 3:40 do trójki mężczyzn, obywateli Włoch, podbiegła grupa napastników. Wywiązała się bójka, w wyniku której Włosi trafili do szpitala. Z ustaleń serwisu polskatimes.pl wynika, że to właśnie lekarze poinformowali Policję o sprawie. Od tamtego czasu prowadzone jest śledztwo zmierzające do wykrycia sprawców napaści. Mundurowi wciąż jednak nie znaleźli winnych. Dlatego proszą o pomoc wszystkich, którzy mogli widzieć zajście przy Placu Małachowskiego. Policja opublikowała też nagranie z kamery monitoringu miejskiego. Widać na nim moment pobicia.

Poradnik Zdrowie: odżywianie kryzysowe

Wideo z pobicia Włochów

Na Twitterze warszawskiej policji pojawiło się wideo, na którym obserwujemy moment pobicia. Widzimy kilku mężczyzn, którzy nagle wpadają w popłoch. Jak się okazuje, w ich stronę biegli napastnicy. Rozpoczyna się bójka, a na koniec sprawcy uciekają z miejsca zdarzenia. Nagranie zamieszczamy poniżej:

Jednocześnie policja prosi o pomoc wszystkich świadków zdarzenia. W tej sprawie kontaktować można się pod numerem 477236583, lub z oficerami dyżurnymi w najbliższej jednostce policji.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Pobicie Włochów w Warszawie - WIDEO trafiło do sieci! Policja apeluje o pomoc