Kibice

i

Autor: Piotr Drabik flickr.com Kibice

POLSKA - SZWECJA na EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie 23.06?

2021-06-22 13:28

Mecz Polska - Szwecja to trzecie i ostatnie spotkanie grupowe na Euro 2020. Od wyniku tego starcia zależy nasz dalszy udział w Piłkarskich Mistrzostwach Europy. Po przegranej ze Słowacją i remisie z Hiszpanią Biało-Czerwoni mają tylko jedno wyjście - wygrać ze Szwedami. To spotkanie najlepiej oglądać w większym gronie. Gdzie znajdą ku temu okazje warszawiacy i warszawianki? O tym w naszym artykule.

Polska - Szwecja na EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie 23.06? Takie pytanie zadaje sobie wiele mieszkańców i mieszkanek miasta. Ten mecz zadecyduje o naszym dalszym udziale w Piłkarskich Mistrzostwach Europy. Drużyna Paulo Sousy zatarła złe wrażenie po przegranej ze Słowacją remisując z Hiszpanią dzięki pięknej bramce Roberta Lewandowskiego. Ale zwycięstwo ze Szwecją to teraz jedyna opcja, by wyjść z grupy. Biało-Czerwoni muszą więc dać z siebie wszystko i wykorzystać każdą przewagę na boisku. 23 czerwca Polakom kibicować będziemy w całym kraju, a najgłośniejszego dopingu spodziewamy się w Warszawie. Tradycją stało się organizowanie stref kibica z okazji ważnych mistrzostw i imprez sportowych. Bez tego nie obyłoby się również EURO 2021 (oficjalnie EURO 2020). Do tej pory w Warszawie powstawała w takich wypadkach centralna strefa kibica, gdzie setki osób mogło emocjonować się meczami oglądanymi na wielkich telebimach. W 2021 roku taka strefa jednak nie powstanie. Powodem są oczywiście obostrzenia sanitarne związane z epidemią COVID-19. Nie oznacza to jednak, że w stolicy nie będzie mniejszych stref kibica. Gdzie je znaleźć? W dalszej części artykułu zamieściliśmy listę z lokalizacjami kilku najciekawszych warszawskich stref kibica.

Euro 2020: Tajemnicze ŻELAZKO Mateusza Borka i OGON BYKA

Strefa kibica na Stadionie Narodowym - czy będzie na mecz Polska - Szwecja 23.06?

Specjalnie z myślą o meczu Polska - Hiszpania zorganizowano strefę kibica na stadionie PGE Narodowy. Warszawiacy i Warszawianki przeżywali tam piłkarskie emocje oglądając spotkanie transmitowane na czterech wielkich telebimach. Czy strefa kibica na Stadionie Narodowym powstanie także na mecz Polska - Szwecja 23.06? Niestety, choć niewykluczone jest, że będzie otwarta na inne ważne spotkania EURO 2021, mecz przeciwko Szwedom nie będzie tam pokazywany. Nie musimy się jednak martwić. W Warszawie jest wiele mniejszych stref kibica, gdzie obejrzymy starcie Polska - Hiszpania.

Strefy kibica w Warszawie - najciekawsze lokalizacje

Gdzie w Warszawie oglądać mecz Polska - Szwecja 23.06 w strefie kibica? Takie miejsca organizują przede wszystkim lokale gastronomiczne, ale telebimy są ustawiane także w parkach, na skwerach i placach. Sprawdźcie lokalizacje najciekawszych warszawskich stref kibica.

 • Bierhalle - ul. Nowy Świat 64
 • British Bulldog Pub - Aleje Jerozolimskie, Krucza 42
 • Bulwary wiślane
 • ELLADA Souvlaki Bar - ul. Skarbka z Gór 116
 • Falcon Klub Bilardowy - ul. Książkowa 9G
 • Hulakula - ul. Jagiellońska 82B
 • LOLEK grill & bar - ul. Rokitnicka 20
 • M13 Restauracja Bilard Bar - ul. Marynarska 13
 • OFF Brzeska - ul. Brzeska 25
 • PKO Rotunda (patio) - ul. Marszałkowska 100/102
 • Pomost 511 i Fala - Pailon nad Wisłą - bulwar Flotylli Wiślanej
 • SoulSet - ul. Górczewska 224

To oczywiście tylko kilka stref kibica w Warszawie. W całej stolicy znajdziecie ich znacznie więcej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Euro 2020 - czy wierzysz, że Polska wyjdzie z grupy?
Źródło: POLSKA - SZWECJA na EURO 2020 - gdzie oglądać w Warszawie 23.06?