Pomoc z Warszawy

i

Autor: https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski / pixabay.com Pomoc z Warszawy

Warszawa pomaga Ukrainie - Rafał Trzaskowski opublikował podnoszące na duchu wideo

2022-03-02 13:40

Nasi wschodni sąsiedzi walczą o swoją wolność, zaś Warszawa, tak jak inne polskie miasta, śpieszy z pomocą dla uchodźców. Nagranie opublikowane przez Rafała Trzaskowskiego podnosi na duchu i przywraca wiarę w ludzi. Zobaczycie je w naszym artykule.

Pomoc dla Ukrainy - na to hasło zareagowaliśmy wszyscy! Po informacji o ataku Rosji na terytoria Ukrainy błyskawicznie zmobilizowaliśmy się do udzielenia pomocy sąsiadom. W Warszawie, tak jak w wielu innych polskich miastach, wciąż organizowane są zbiórki najpotrzebniejszych artykułów zarówno dla ludzi uciekających do Polski przed wojną jak i dla tych, którzy walczą o utrzymanie suwerenności Ukrainy. Jednocześnie wszyscy z niepokojem śledzimy kolejne doniesienia z frontu w Ukrainie. Ostrzeliwane są kolejne miasta. Wciąż też toczą się walki o Kijów. Nie możemy jednak tracić wiary w opór Ukrainy i sens pomocy. W tym trudnym czasie szczególnie ważne staje się nie tylko nasza pomoc, ale też to, że możemy dostrzec jej skalę. O tym, jak bardzo zmobilizowani jesteśmy świadczy wideo opublikowane na Facebooku Rafała Trzaskowskiego.

kolejne 5 ciężarówek z darami! WIDEO

Warszawiacy i warszawianki nieustannie wspomagają zbiórki potrzebnych artykułów, zaś miasto koordynuje transporty. W środę, 2. marca Rafał Trzaskowski opublikował na swoim Facebooku wideo, na którym widzimy 5 ciężarówek z naczepami. Ruszyły one z transportem pomocy w stronę Kijowa. Od takich widoków rosną serca! Nagranie znajdziecie poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Polskie sklepy z bronią przeżywają oblężenie
Źródło: Warszawa pomaga Ukrainie - Rafał Trzaskowski opublikował podnoszące na duchu wideo