Posprzątaj las i wygraj nagrody! Finał Earth Race 2021 już w najbliższą niedzielę

i

Autor: Pixabay Posprzątaj las i wygraj nagrody! Finał Earth Race 2021 już w najbliższą niedzielę

Posprzątaj las i wygraj nagrody! Finał Earth Race 2021 już w najbliższą niedzielę

2021-05-17 16:23

Posprzątaj las i... wygraj cenne nagrody! Już w najbliższą niedzielę finał Earth Race 2021, czyli akcji, której celem jest zebranie jak największej ilości śmieci. Uczestnicy wydarzenia posprzątają lasy Kabacki i Bródnowski. Ci najbardziej zaangażowani wrócą do domu z upominkami, ale chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Zbierz śmieci - wygraj nagrody

Posprzątaj las i wygraj nagrody! Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał akcji Earth Race 2021. Jej uczestnicy pozbierają śmieci w lasach: Kabackim i Bródnowskim. Ci, którzy uzbierają najcięższe worki - otrzymają upominki. Do wygrania są m.in. głośniki, słodycze oraz gadżety.

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?

- Uczestnicy będą zbierać wszelkie śmieci, jakie tylko napotkają. Nawet jeśli znajdą np. pralkę, to wystarczy, że nas o tym powiadomią, a my pójdziemy po nią z odpowiednimi osobami - mówi współorganizatorka akcji, Minji Kim.

Odchudzanie po lockdownie. Jak spalić 300 kalorii? | ESKA XD - Sportekspertka #22

Earth Race 2021 - Warszawa

Udział w akcji jest bardzo prosty. - W akcji udział może wziąć tak naprawdę każdy. Śmieci można zbierać indywidualnie, drużynowo, z rodziną, ze znajomymi, z przyjaciółmi, z psami. Panuje pełna dowolność - dodaje Minji Kim.

Szczegóły akcji można znaleźć na facebookowym profilu wydarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Posprzątaj las i wygraj nagrody! Finał Earth Race 2021 już w najbliższą niedzielę