szczepionka

i

Autor: Pixabay.com

PREZENTY dla zaszczepionych w Warszawie - jakie upominki można dostać w punktach szczepień?

2021-07-19 13:46

W sobotę, 17 lipca, w Warszawie wystartowała nowa akcja mająca na celu zachęcanie mieszkańców i mieszkanek miasta do przyjęcia szczepień. W Warszawskich punktach szczepień za przyjęcie preparatu J&J, Pfizer lub Astra Zeneca dostać będzie można prezent! W naszym artykule dowiecie się, jakie upominki przewidziano.

Warszawa rozdaje prezenty dla zaszczepionych! Ta nowa akcja jest prowadzona w stolicy od soboty, 17 lipca. Ma ona na celu rzecz jasna zachęcenie warszawianek i warszawiaków do przyjęcia szczepionki przeciwko koronawirusowi. W stolicy zaszczepiło się do tej pory około 60% mieszkańców i mieszkanek. To niemal najwyższy wskaźnik w województwie mazowieckim. Warszawę wyprzedza nieznacznie tylko Podkowa Leśna. Na terenie stolicy można aktualnie przyjąć preparat szczepienny w Punktach Szczepień Powszechnych oraz w wakacyjnych punktach szczepień (ZOO, Park Wodny Moczydło, Bulwary Wiślane, skwer Hoovera przy Kr. Przedmieściu). Teraz, oprócz odporności na koronawirusa, możemy dostać także atrakcyjne upominki. Jakie? O tym w dalszej części artykułu.

Ogromne korki i utrudnienia przez budowę drugiej estakady na skrzyżowaniu ulic Marsa i Żołnierskiej

1500 upominków dla zaszczepionych w Warszawie - co można dostać?

Nowa akcja promowana jest hasłem: "Zaszczep się! Bądź zdrowy! Miej szansę na prezent fajowy". W jej ramach przygotowano około 1500 upominków dla warszawianek i warszawiaków. Co można dostać? Niektóre prezenty zostały wymienione we wpisie, który na Facebooku zamieściła Wiceprezydent m.st. Warszawy Renata Kaznowska. Wiemy, że za przyjęcie preparatu szczepiennego dostać będzie można: bilety komunikacji miejskiej, do teatrów, wejściówki do muzeów, Centrum Nauki Kopernik, PKIN, Parku Kultury w Powsinie, gadżety MPWIK, przejazdy w symulatorze metra, podróż statkiem po Wiśle, koszulki z autografami artystów i sportowców i wiele innych prezentów. Upominki będą dostępne do wyczerpania zapasów. Poniżej post Renaty Kaznowskiej:

Weekendowe punkty szczepień w Warszawie

Upominki można dostać w Punktach Szczepień Powszechnych i w wakacyjnych punktach szczepień. Obecnie na terenie Warszawy funkcjonują 4 takie miejsca. Ich lokalizację podajemy poniżej:

  • Warszawskie ZOO - niedaleko wybiegu hipopotamów. Otwarty w soboty i niedziele w godzinach 11.00-17.00.
  • Skwer Hoovera – ul. Krakowskie Przedmieście 27-57. Otwarty w soboty i niedziele w godzinach 12.00-18.00.
  • Bulwary Wiślane - punkt informacji turystycznej (bulwary Karskiego na wysokości ulicy Boleść). Otwarty w soboty i niedziele w godzinach 13.00-18.00.
  • Park Moczydło - przy wejściu na baseny w Parku Moczydło - Otwarty w soboty i niedziele w godzinach 14.00-19.00.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: PREZENTY dla zaszczepionych w Warszawie - jakie upominki można dostać w punktach szczepień?