Rajd Polski

i

Autor: urwisss flickr.com Rajd Polski

WARSZAWA: UTRUDNIENIA W RUCHU w związku z Rajdem Polski 2021 - które ulice zamknięte? Gdzie i kiedy utrudniania?

2021-06-17 14:04

W piątek, 18 czerwca najlepsze europejskie i polskie załogi rajdowe rozpoczną zmagania podczas 77 Rajdu Polski. Wielki finał odbędzie się w niedzielę na ulicy Karowej. Z tego powodu na kierowców i pasażerów komunikacji czekają utrudnienia.

77. Rajd Polski - utrudnienia w Warszawie

Rajd Polski 2021 - Podczas tegorocznego rajdu, z powodu obostrzeń związanych z pandemią, nie będzie wyznaczonych stref kibica przy trasie odcinka na ulicy Karowej. W nocy z soboty 19 czerwca na niedzielę 20 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. "Zamknięta zostanie ulica Karowa na odcinku od Krakowskiego Przedmieścia do ulicy Dobrej oraz ulice: Furmańska, Browarna i Gęsta" - poinformował stołeczny ratusz. Ulica Wiślana stanie się dwukierunkowa. Objazd zamkniętego obszaru zostanie poprowadzony ulicami Leszczyńską, Dobrą i Karową do Wybrzeża Kościuszkowskiego.

Akcja obrączkowania w powiecie siedleckim. Zobacz jak to wygląda

Ulica Dobra będzie otwarta dla ruchu również na odcinku pomiędzy ulicą Karową a ulicą Bednarską. Możliwy będzie dojazd ulicą Leszczyńską do ulicy Oboźnej. "Należy jednak pamiętać o ograniczeniach w ruchu wynikających z weekendowej zamiany Krakowskiego Przedmieścia w deptak" - przypomina stołeczny ratusz. Na ulicach, na których odbędzie się rajd, ustawione zostaną znaki zakazu parkowania z informacją o możliwości odholowania pojazdu. Utrudnienia czekają też mieszkańców. Do swojej posesji będą mogli dojechać do godziny 15.30 w niedzielę. Później ulica zostanie wyłączona z ruchu i rozpocznie się rajd. Koniec rajdu zaplanowano około godziny 20.30. Wtedy stopniowo będą usuwane znaki zmieniające organizację ruchu. W trakcie rajdu ulica Karowa zostanie zamknięta również dla ruchu pieszego i rowerowego.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: WARSZAWA: UTRUDNIENIA W RUCHU w związku z Rajdem Polski 2021 - które ulice zamknięte? Gdzie i kiedy utrudniania?