Zatrzymana w rękach policji

i

Autor: kpppiaseczno.policja.waw.pl Zatrzymana w rękach policji

SENIORKA DILERKĄ! "Babcia Basia" handlowała twardymi narkotykami!

2022-04-27 14:17

Policjanci z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego dokonali zatrzymania dilerki narkotyków. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie wiek przestępczyni! Więcej na temat tej niezwykłej sprawy przeczytacie w naszym artykule.

Kryminalni z Piaseczna mają na koncie wiele zatrzymań osób handlujących narkotykami, jednak to opisane poniżej zapamiętają na długo! W kwietniu ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Piaseczno mogą się znajdować środki psychoaktywne. Po dokładniejszym sprawdzeniu adresu dowiedzieli się, że mieszka tam tam 72-letnia kobieta. Ku zaskoczeniu mundurowych, wszystko wskazywało na to, że to właśnie ona jest dilerką! Ich przypuszczenia potwierdziły się po tym, gdy grupa nieumundurowanych policjantów udała się na miejsce spodziewanej transakcji. Seniorkę i jej klientkę zatrzymano na gorącym uczynku.

Warszawa jak Nowy Jork. Rusza program skanowania ulic

"Babcia Basia" miała twarde narkotyki w pudełkach po zapałkach

Policjanci obserwowali transakcję: 72-latka, na ich oczach przekazała 36-latce narkotyki ukryte w pudełku po zapałkach. Okazało się, że była to heroina. Obie kobiety zostały zatrzymane. Klientka przyznała, że seniorka znana jako "Babcia Basia". 

Kryminalni przeszukali mieszkanie dilerki. Zastali w nim znanego im już z wcześniejszych narkotykowych zatrzymań 39-letniego mężczyznę i odkryli więcej narkotyków oraz zeszyt z zapiskami świadczącymi o handlu. Mężczyzna również trafił na komisariat. Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty. Seniorka mogła wrócić do siebie, ale prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Źródło: kpppiaseczno.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: SENIORKA DILERKĄ! "Babcia Basia" handlowała twardymi narkotykami!