Stop Cham Warszawa

i

Autor: Fot. screen YouTube Stop Cham warszawa / https://www.youtube.com/channel/UCgS7hePul99bDcP7dkmNM2A Stop Cham Warszawa

Spór o parkowanie na trawniku - "Jest pan człowiekiem czy jest pan chu..."? [WIDEO]

2021-11-26 12:56

Z jednej strony padają argumenty o zakazie parkowania na trawniku, z drugiej uwaga o braku miejsca na postawienie samochodu. Emocje narastają i pojawiają się wulgaryzmy. Całą sytuację zobaczycie na filmie w naszym artykule.

Parkowanie w Warszawie to prawdziwy horror. Choć ciągle powstają nowe miejsce postojowe, w stolicy przybywa też samochodów. Miasto nie jest zaś z gumy. Stąd coraz częściej zdarzają się sytuacje takie, jak ta pokazana w filmie. Autor nagrania wdał się w spór z kobietą, która zaparkowała swoje auto na trawniku blisko murów Cmentarza Powązkowskiego. Choć zadeklarowała, że wyjedzie samochodem z tego miejsca i poszuka innego postoju, autor zapowiedział, że przekaże nagranie straży miejskiej. To nie mogło skończyć się inaczej, niż eskalacją wściekłości, o czym dobitnie świadczą padające słowa. Wideo znajdziecie w dalszej części artykułu.

Nielegalne paszporty covidowe. Kolejne osoby zatrzymane

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Kłótnia o auto na trawniku - "Panu też tak ktoś dopie..."

Wideo pojawiło się na kanale Stop Cham Warszawa, gdzie trafiają nagrania sytuacji ze stołecznych ulic. Filmiki bardzo często dotyczą właśnie parkowania. Tak było i tym razem. Właścicielka auta wybuchła po tym, gdy autor poinformował, że przekaże nagranie straży miejskiej. Pyta mężczyznę między innymi Czy jest pan człowiekiem czy chu...?, a na koniec rzuca Panu też tak ktoś dopie... Czy nagranie faktycznie obejrzeli strażnicy miejscy? Tego nie wyjaśniono. Całe wideo znajdziecie poniżej. Z uwagi na wulgaryzmy jest przeznaczone wyłącznie dla osób 18+.

Źródło: Spór o parkowanie na trawniku - "Jest pan człowiekiem czy jest pan chu..."? [WIDEO]