PGE Narodowy

i

Autor: PGE Narodowy PGE Narodowy

STREFA KIBICA na NARODOWYM - zdjęcia z przygotowań robią wrażenie! [GALERIA]

2021-06-18 12:18

19 czerwca zobaczymy prawdopodobnie najbardziej emocjonujący mecz Polaków na ERUO 2020! W tym spotkaniu zmierzymy się z reprezentacją Hiszpanii. Specjalnie na to spotkanie utworzona zostanie strefa kibica na Stadionie Narodowym. Zobaczcie, jak wyglądały jej przygotowania!

Strefa kibica na Stadionie Narodowym powstała specjalnie na mecz Polska - Hiszpania 19.06. Będzie to drugie starcie Biało-Czerwonych na EURO 2021 (oficjalnie EURO 2020). Nasza narodowa reprezentacja piłki nożnej wybiegnie na murawę Estadio La Cartuja w Sewilli. Spotkaniem emocjonować będziemy się nie tylko przed telewizorami, ale też w wielu strefach kibica w całym kraju. Ta na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie największa. Przy aktualnych limitach (50% obłożenie), na trybuny za wejdzie po okazaniu darmowego biletu około 30 tysięcy osób, by oglądać mecz Polska - Hiszpania na czterech wielkich telebimach. Oprócz tego planowane są tam występy muzyczne przed spotkaniem. Ponadto, korzystając z okazji, kibice będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson. Strefa Kibica na stadionie PGE Narodowy czeka już na warszawianki i warszawiaków chcących wspólnie obejrzeć starcie Polaków i Hiszpanów. My mamy zaś zdjęcia pokazujące, jak wyglądały przygotowania. Trzeba przyznać, że strefa kibica na Narodowym robi wrażenie!

Groza pod Warszawą. BMW wypadło z drogi i dachowało

Strefa Kibica PGE Narodowy - galeria zdjęć

Gigantyczne telebimy stanęły już na środku płyty boiska stadionu PGE Narodowy. Zobaczcie, jak prezentuje się strefa kibica przed meczem Polska - Hiszpania 19.06.

Źródło: STREFA KIBICA na NARODOWYM - zdjęcia z przygotowań robią wrażenie! [GALERIA]