Warszawa. Pod szpitalem podpalono ciężarówkę z hasłami antyaborcyjnymi [ZDJĘCIA]

2021-04-24 14:23 A.F
Straż Pożarna
Autor: mszzz

W nocy z 23 na 24 kwietnia spłonęła ciężarówka zaparkowana przy Szpitalu Bielańskim w Warszawie, na której widniały antyaborcyjne hasła. Co się stało? Prawdopodobnie pojazd został podpalony. Na ostateczną wersję zdarzeń trzeba jeszcze poczekać. Biegli ustalają, co było przyczyną podpalenia. Szczegóły sprawdźcie poniżej.

Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu przy ulicy Marymonckiej pod Szpitalem Bielańskim w Warszawie. Na miejsce strażacy przyjechali niezwłocznie i udało się ugasić pożar. Nikomu nic się nie stało. W samochodzie nikogo nie było. Istnieje podejrzenie, że pojazd został celowo podpalony. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. 

- Powołany zostanie biegły z zakresu pożarnictwa, który oceni, jaka była przyczyna, czy było to podpalenie - wyjaśniła dla polsatnews.pl mł. asp. Małgorzata Wersocka. - Służby zabezpieczyły już monitoring i miejsce zdarzenia. 

Na pojeździe napisane były hasła: „W Szpitalu Bielańskim w 2017 r. aborterzy zabili 131 dzieci”. Widniały też zdęcia – abortowanego dziecka w 22. tygodniu ciąży i szpitala.

Furgonetka z hasłami antyaborcyjnymi jest zaparkowana w okolicach Szpitala Bielańskiego już od dłuższego czasu. Kilkukrotnie była dewastowana i zamalowywana, a następnie czyszczona i odnawiana przez właścicieli.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Raport z anteny 23.04, godz.10

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Źródło: Warszawa. Pod szpitalem podpalono ciężarówkę z hasłami antyaborcyjnymi [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają