Plaża Poniatówka

i

Autor: pixabay.com Plaża "Poniatówka"

Warszawa: POGODA NA MAJÓWKĘ - jaka aura na długi weekend w stolicy?

2022-04-29 15:15

Czy podczas długiego weekendu w Warszawie będzie świeciło słońce? A może majówka 2022 upłynie mieszkańcom i mieszkankom miasta pod znakiem chmur i opadów deszczu? Sprawdźcie naszą prognozę pogody na 30. kwietnia oraz 1, 2 i 3 maja w Warszawie.

Pogoda na majówkę 2022 w Warszawie to coś, co interesuje wiele osób mieszkających w stolicy. Tysiące warszawiaków i warszawianek planuje spędzić długi weekend w mieście. By w pełni cieszyć się spacerami po parkach, majówkowym grillem i ogniskiem lub odpoczynkiem na którejś z plaż, potrzebna jest piękna pogoda. Czy możemy jej oczekiwać? Majówka 2022 będzie słoneczna i ciepła? A może nad stolicą pojawią się chmury i spadnie deszcz? Jaka będzie aura w państwowe święta wolne od pracy? Sprawdziliśmy przewidywania synoptyków. W dalszej części artykułu znajdziecie naszą prognozę pogody na 30. kwietnia, 1, 2 i 3 maja.

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Pogoda w Warszawie na sobotę, 30. kwietnia

Przy jakiej pogodzie rozpoczniemy majówkę? Sobota nie będzie zbyt ciepła. Rano 15 stopni, po południu 16. Wieczorem temperatura spadnie do 8 stopni, a na noc zapowiadanych jest 6 kresek. W dzień spodziewane są przejściowe zachmurzenia - miejscami może pokropić.

Pogoda w Warszawie na niedzielę, 1. maja

Sytuacja nieznacznie poprawi się w Święto Pracy. Rano i po południu 16-17 stopni Celsjusza. Wieczorem termometry pokażą 9 kresek, a w nocy 7. Po niebie znów przesuwać będzie się sporo chmur, ale możemy też liczyć na promienie Słońca.

Pogoda w Warszawie na poniedziałek, 2. maja

Kolejnego dnia znów nieznaczny wzrost temperatury. W Dzień Flagi ranek przywita nas 17-stopniami. Po południu stopień wyżej, bo 18. Wieczorem chłodek 10 stopni. Nocą 8 kresek na termometrach. Zachmurzenie i możliwość opadów takie, jak w dniach poprzednich. Nie zniechęcajmy się jednak do spacerów - Słońce będzie się pokazywać.

Pogoda w Warszawie na wtorek, 3. maja

Pod względem pogodowym, majówka skończy się tak, jak się zaczęła. W Święto Konstytucji 3 Maja od rana 15 stopni Celsjusza. Po południu 17 kresek. Wieczorem i w nocy, 6-7 stopni. Znów sporo chmur, ale za to mniejsze ryzyko deszczu. Zalecamy ubierać się na "cebulkę", gdyż może trochę powiać.

Źródło: www.accuweather.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warszawa: POGODA NA MAJÓWKĘ - jaka aura na długi weekend w stolicy?