Zatrzymany w rękach policji

i

Autor: wola.policja.waw.pl Zatrzymany w rękach policji

Włamał się, bo... szukał pracy - nietypowe tłumaczenie zatrzymanego

2022-03-01 14:56

Przestępcy próbują najróżniejszych tłumaczeń, by uniknąć sprawiedliwości. Niektórzy są szczególnie kreatywni w wymyślaniu usprawiedliwień. Przykładem jest mężczyzna ujęty na terenie warszawskiej Woli. Więcej na ten temat w artykule.

Policjanci z warszawskiej woli podzielili się w sieci historią zatrzymania, do którego doszło pod koniec lutego. Mundurowi otrzymali zgłoszenie o włamaniu do pomieszczenia pracowniczego jednego z zakładów. Na miejscu zastali mężczyznę, którego wcześniej udało się na gorącym uczynku przyłapać pracownikom. Z ustaleń wynikało, że próbował ukraść elektronarzędzia, oraz kurtki, portfele i dokumenty pracowników, które znajdowały się wewnątrz. Gdy został nakryty próbował się tłumaczyć w niezbyt przekonujący sposób - mężczyzna twierdził, że "tylko szuka pracy". Po przesłuchaniu funkcjonariusze doprowadzili go na komendę.

Pałac Kultury i Varso w barwach Ukrainy

Odsiadkę zaliczył już wiele razy

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci ustalili, zatrzymany nie pierwszy raz popełniał przestępstwo. Do zakładów karnych i aresztów trafiał aż 22 razy! Ponadto był 15 razy poszukiwany przez organy ścigania. Podejrzany usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: wola.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Włamał się, bo... szukał pracy - nietypowe tłumaczenie zatrzymanego