Hamlet Grigoryan

i

Autor: policja.pl Hamlet Grigoryan

Zaginiony Hamlet Grigoryan - mężczyzna wrócił do Ukrainy?

2022-03-25 15:41

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego uchodźcy z Ukrainy. Hamletem Grigoryan ostatni raz widziany był w Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK w Nadarzynie. Włączamy się do akcji poszukiwawczej. W naszym artykule znajdziecie wszelkie informacje na temat zaginionego mężczyzny.

Hamlet Grigoryan zaginął - taka informacja pojawiła się na stronie policji 22. marca. Mężczyzna ma 70 lat i jest obywatelem Ukrainy, jednym z uchodźców, którzy przybyli do Polski po rosyjskiej napaści. Do Warszawy przybył 16. marca 2022 r. Ulokowany został w Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK w Nadarzynie. Zniknął stamtąd po jednym dniu. Ostatni raz widziany był w czwartek 17. marca około godziny 15:00. Jego poszukiwania prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Według nich zachodzi podejrzenie, że Hamlet Grigoryan może próbować wrócić na Ukrainę. Włączamy się w poszukiwania. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis zaginionego i kontakty, na które można przekazywać wszelkie informacje o uchodźcy.

Poradnik Zdrowie: Żyję z autyzmem

Hamlet Grigoryan - rysopis, ubiór i cechy szczególne

  • Rysopis: mężczyzna ma około 175 - 180 cm wzrostu, krótkie, siwe włosy, łysą górną część głowy, brązowe oczy.
  • Znaki szczególne - braki w uzębieniu dolnej szczęki.
  • W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską kurtkę, biały sweter z zamkiem błyskawicznym pod szyją, czarne, garniturowe spodnie, brązowe skórzane pantofle i zimową czarną czapkę.

Zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów. W chwili zaginięcia miał przy sobie klawiszowy telefon komórkowy marki SIGMA.

Kontakt w sprawie zaginionego

Osoby, które widziały zaginionego, posiadają wiedzę o miejscu jego pobytu, lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, pod nr tel. 47 72 46 213 lub 47 72 46 260 bądź z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Źródło: policja.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Zaginiony Hamlet Grigoryan - mężczyzna wrócił do Ukrainy?