perełki warszawy

i

Autor: pixabay.com

Znajdź "Perełki Warszawy" i... wygraj atrakcyjne nagrody! Urzędnicy zachęcają do tworzenia nowych turystycznych tras

2021-05-26 14:12

Zamiast placu Zamkowego i pomnika Syrenki - urokliwe zaułki Rembertowa czy Ochoty. Stołeczni urzędnicy zachęcają do tworzenia nowych turystycznych tras i odkrywania "Perełek Warszawy". Autorzy zwycięskich prac, oprócz rozsławienia swojej okolicy, mogą liczyć na wyjątkowe nagrody.

Muzeum Neonów w Warszawie

Znajdź "Perełki Warszawy" i... wygraj atrakcyjne nagrody

Stołeczne Biuro Turystyki ogłosiło konkurs na stworzenie nowych szlaków turystycznych, które pomogą odkryć nieznane atrakcje stolicy. A te mogą znajdować się tuż obok nas, z dala od Krakowskiego Przedmieścia.

"Zaprosiliśmy mieszkańców Warszawy, by podzielili się z nami tym, które miejsca lubią najbardziej. Chodzi nam o miejsca lokalne, nie te najbardziej znane, ale te, które oni jako warszawiacy odwiedzają najchętniej i to sprawia im największą przyjemność"-mówi Bartek Milczarczyk ze Stołecznego Biura Turystyki.

Wszystko po to, by pokazać jak wiele atrakcji do zaoferowania ma Warszawa, i zachęcić do ich odkrywania turystów z całego świata.

"Być może dzięki naszej akcji skuszą się by z tego ubitego szlaku zejść i spróbwać tych lokalnych atrakcji. Może będą chcieli poczuć się jak mieszkańcy naszego miasta i właśnie w ten sposób doświadczać Warszawy" -mówi Bartek Milczarczyk ze Stołecznego Biura Turystyki.

Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody w postaci noclegów w luksusowych hotelach i oprowadzania po galeriach i muzeach. A na podstawie ich tras powstaną spoty promocyjne.

Prace można wysyłać do 20.06

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Źródło: Znajdź "Perełki Warszawy" i... wygraj atrakcyjne nagrody! Urzędnicy zachęcają do tworzenia nowych turystycznych tras