Czeka nas BARDZO CIEPŁY weekend! W końcu poczujemy wiosenną aurę [PROGNOZA POGODY 10-11.04.2021]

2021-04-09 10:21 agada
Prognoza pogody na weekend 10-11 kwietnia 2021. Nadciąga ocieplenie. Na termometrach kilkanaście stopni Celsjusza
Autor: pexels.com Prognoza pogody na weekend 10-11 kwietnia 2021. Nadciąga ocieplenie. Na termometrach kilkanaście stopni Celsjusza

Po przymrozkach i opadach śniegu przyszedł czas na wyczekiwaną przez wiele osób poprawę pogody! Ciepłe powietrze napłynie do Polski już w ten weekend. Najładniejsza pogoda będzie na południu kraju, choć w niedzielę słońca nie zabraknie również na północy i w centrum. Temperatury wzrosną nawet do 18 stopni Celsjusza. Szczegóły prognozy pogody na weekend sprawdź w artykule poniżej.

Jeżeli macie dość mroźnego powietrza i opadów śniegu w kwietniu, mamy dobrą wiadomość! Rozpoczynający się weekend przyniesie OCIEPLENIE w niemal całym kraju. Polska znajdzie się w zasięgu wyżu znad Europy południowej. Z zachodu zacznie napływać cieplejsze powietrze polarne morskie. Najładniejsza pogoda będzie na południu kraju, choć w niedzielę słońca nie zabraknie również na północy i w centrum. Termometry wskażą nawet 18 stopni Celsjusza. - Najbardziej zróżnicowana będzie sobota, kiedy to strefa frontu rozciągająca się od Suwalszczyzny po Ziemię Lubuską będzie rozdzielać diametralnie różne masy powietrza. W południowej połowie kraju będzie pogodnie i ciepło, zaś w północnej będzie pochmurno, deszczowo i zdecydowanie chłodniej - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Niestety wraz z końcem weekendu pożegnamy się z ciepłą, wiosenną pogodą. Do Polski znów napłyną chłodne masy powietrza. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule: "Bestia znad Islandii" winna za pogodowy rollercoaster! Co nas czeka w pogodzie?

Raport z Anteny 08.04

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Wakacje 2021 - czy nie możesz się doczekać?
Źródło: Czeka nas BARDZO CIEPŁY weekend! W końcu poczujemy wiosenną aurę [PROGNOZA POGODY 10-11.04.2021]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany