"Nie było wyprzedzania na przejściu, bo był SPALONY" kuriozalne pismo podbija sieć!

Policja tłumaczy się spalonym
Autor: Kolaż na podstawie screen shotów z YouTube Bandyta z kamerką

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych porównane do... pułapki ofsajdowej w oficjalnym piśmie policji? To pismo podbija sieć, bo chodzi w nim o radiowóz! Internauci są oburzeni i pytają, czy mogą je pokazywać żeby w analogicznej sytuacji uniknąć mandatu. Zobaczcie nagranie!

Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych porównane do spalonego

Wideorejestratory stają się coraz bardziej popularnym urządzeniem w naszych samochodach. To one pomagają w ustaleniu sprawcy kolizji czy wypadków, a coraz częściej wykorzystywane są do udowodnienia wykroczeń na drodze. Jeden z kierowców nagrał radiowóz, który na przejściu dla pieszych wydaje się wyprzedzać go prawym pasem. Nagranie wysłał na policję w celu ustalenia czy nie doszło do wykroczenia ze strony kierującego pojazdem uprzywilejowanym. W odpowiedzi dostał pismo sugerujące, że to nie było wyprzedzanie, ale... spalony!

Kierujący radiowozem jechał przez cały czas tym samym tempem, to kierujący pojazdem z wideo rejestratorem hamując zwolnił. Samo zdarzenie można przyrównać do tzw. pułapki ofsajdowej w piłce nożnej.

CZYTAJ TAKŻE: Ferie 2023. Tak sprawdzisz organizatora koloni lub obozu swojego dziecka

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM

Internauci w komentarzach nie pozostawiają na tym piśmie suchej nitki:

Trzeba zastosować VAR.

Czy to pismo można pokazywać patrolowi, który w podobnej sytuacji będzie próbował nałożyć mandat karny? W ostatnich miesiącach było kilka takich sytuacji w sieci.

Sędziego na każde przejście!

Czy był spalony? Oceńcie sami!

Sonda
Czy uważasz, że mandaty są za niskie?
Nasi Partnerzy polecają