Olimpiada Tokio 2021. Siatkówka. Kiedy następny mecz Polaków? Z kim grają Polacy?

i

Autor: PAP/Leszek Szymański EDITORIA Olimpiada Tokio 2021. Siatkówka. Kiedy następny mecz Polaków? Z kim grają Polacy w ćwierćfinale?

Olimpiada Tokio 2021. Siatkówka. Kiedy następny mecz Polaków? Z kim grają Polacy?

2021-07-30 8:56

Igrzyska olimpijskie w Tokio 2021. Siatkarze na olimpiadzie spisują się świetnie! Polacy na swoim koncie zanotowali kolejne zwycięstwo, tym razem z Japonią. Przed nimi jeszcze jeden grupowy pojedynek. Siatkarze olimpiada: kiedy następny mecz Polaków? Kiedy grają siatkarze? O której grają Polacy? Sprawdźcie w naszym materiale.

Igrzyska Tokio 2021. Polscy siatkarze awansowali do ćwierćfinału

Siatkarze na olimpiadzie spisują się świetnie, choć po pierwszym spotkaniu serca kibiców zabiły mocniej. Wszystko przez bardzo emocjonujący mecz z Iranem. Po czterech setach był remis 2:2 i losy pierwszego spotkania siatkarzy na olimpiadzie musiał rozstrzygnąć tie-break. W nim niestety lepsi okazali się Irańczycy i Biało-Czerowni przegrali 2:3.

Kolejne mecze potoczyły się już naszej myśli. Najpierw nasi siatkarze na olimpiadzie wygrali pewnie z Włochami 3:0. Następnie podopieczni Vitala Heynena podczas igrzysk olimpijskich w Tokio 2021 pokonali Wenezuelę 3:1. Kolejnym rywalem Biało-Czerwonych było gospodarze.

Gwałtowna burza pod Sycowem

Olimpiada Tokio 2021. Siatkarze olimpiada: z kim grają Polacy? Kiedy i o której grają siatkarze?

Kiedy grają siatkarze na olimpiadzie w Tokio? O której następny mecz Polaków? Ostatni grupowy mecz Biało-Czerwonych odbędzie się w niedzielę, 1 sierpnia. Z kim grają podopieczni Vitala Heynena? Nasi reprezentanci w ostatnim grupowym meczu podczas igrzysk olimpijskich w Tokio zmierzą się z Kanadą. O której grają siatkarze? Jeśli chcemy zobaczyć pojedynek Polaków z Kanadą lepiej nastawmy budziki! Spotkanie rozpocznie się o 2.00 w nocy.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Źródło: Olimpiada Tokio 2021. Siatkówka. Kiedy następny mecz Polaków? Z kim grają Polacy?