Praca w Krakowie. Areszt Śledczy na ul. Montelupich 7 prowadzi rekrutacje

i

Autor: Print screen sw.gov.pl/Pexels Praca w Krakowie. Areszt Śledczy na ul. Montelupich 7 prowadzi rekrutacje

Wiadomości

Areszt Śledczy w Krakowie szuka pracowników. Ile można zarobić? Podano stawki oraz pakiet socjalny

2023-05-30 9:52

Areszt Śledczy w Krakowie na ul. Montelupich 7, w którym przebywa 648 osadzonych, ogłosił nabór do pracy. Obecnie trwa rekrutacja na cztery stanowiska, a dokumenty można składać do końca czerwca. Wrażenie robią podane stawki wynagrodzenia oraz różnorodne profity, takie jak na przykład mieszkanie służbowe lub pokrycie kosztów wynajmu. Kogo poszukuje krakowska jednostka?

Praca w Krakowie. Areszt Śledczy prowadzi rekrutacje

Poszukiwany, poszukiwana. Tym razem nie chodzi o tytuł komedii Barei ani też o list gończy, a o rekrutację, którą prowadzi krakowska jednostka. Jeden z najsłynniejszych aresztów śledczych w Polsce na ul. Montelupich poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

  • Lekarza Szpitala i Ambulatorium z Izbą Chorych,
  • Lekarza Oddziału Psychiatrii Sądowej,
  • Kierownika Ambulatorium z Izbą Chorych,
  • Dyrektora Szpitala i Ambulatorium z Izbą Chorych.

Jakie profity czekają na tych, którzy przejdą przez rekrutację? Trzynastka, mundurówka, dodatki za stopień, staż pracy, wcześniejsza emerytura, a także między innymi zwrot kosztów dojazdu do służby, mieszkanie służbowe lub pieniądze na wynajem mieszkania, dofinansowania do wypoczynku, dodatkowe wynagrodzenie za zastępstwa czy 31 dni urlopu po 10 latach służby, 35 – po 15 latach i 39 po 20 latach.

Praca w Areszcie Śledczym w Krakowie. Podano konkretne stawki wynagrodzenia

Niestety w Polsce nadal niewielu pracodawców - publikując ogłoszenia - stosuje pozytywną praktykę, która jest normą w innych krajach. Chodzi o podawanie w ogłoszeniu widełek wynagrodzenia. Krakowska jednostka jednak je ujawniła i trzeba przyznać, że dla potencjalnych kandydatów mogą być zachęcające. Ile można zarobić pracując w Areszcie Śledczym w Krakowie? Otóż wynagrodzenie za pełen etat na stanowisku dyrektora to od 15000 do 17000 zł, na stanowisku kierownika - od 14000 do 16000 zł, na stanowisku lekarza Oddziału Psychiatrii Sądowej oraz lekarza Szpitala i Ambulatorium z Izbą Chorych - od 8500 do 11000 zł. Swoje aplikacje można składać do końca czerwca 2023 roku.

Wielka akcja policji w Krakowie. Interweniowali antyterroryści [ZDJĘCIA]

Sarnie dziecko ze złamaną żuchwą
Źródło: Areszt Śledczy w Krakowie szuka pracowników. Ile można zarobić? Podano stawki oraz pakiet socjalny