Potrąciła go karetka pogotowia

i

Autor: Screen z Twitter @swiat_kolpakow Choć internauci żartują w komentarzach, to sytuacja mogła skończyć się tragicznie

Przejechała go KARETKA POGOTOWIA! Internauci "ambulans był pierwszy na miejscu zdarzenia" [WIDEO]

2022-12-06 15:01

Każdego dnia do sieci trafia mnóstwo nagrań wyczynów kierowców na drogach. Niektóra z nich mrożą krew w żyłach, inne bawią do łez. W przypadku tego filmiku mieszane uczucia to mało powiedziane. Mężczyznę potrąciła cofająca... karetka pogotowia!

"Dobrze, że karetka szybko dojechała"

To nagranie podbija sieć! Wśród przeróżnych wyczynów, jakie praktycznie codziennie nagrywane są na całym świecie, to jedno zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Widzimy na nim spokojną osiedlową uliczkę, na której stoi nieświadomy niczego mężczyzna, który jest bardzo zajęty szukaniem czegoś w swoim telefonie. Kompletnie nie spodziewa się, że w ciągu kilku sekund zostanie potrącony przez karetkę pogotowia. Mało tego! Cofający pojazd uprzywilejowany nie zatrzymuje się zaraz po potrąceniu mężczyzny, dlatego też widzimy jak ten się przewraca i auto przejeżdża po nim, cudem nie najeżdżając na niego żadnym z kół. Internauci komentujący filmik są w swoich żartach bezlitośni:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ

Daria - Jest Weekend w VOX FM

- Dobrze, że karetka szybko dojechała.

- Ale co to za czapka, że mu z głowy nie spadła.

- Mieli pomoc „jednemu”, a ratowali dwóch. To się nazywa zaangażowanie!

- "Miał Pan szczęście, że akurat przejeżdżaliśmy"

Mężczyzna najprawdopodobniej nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na nagraniu widzimy jak chwilę po zdarzeniu z pomocą ratowników medycznych siada na chodniku i widać, że jest przytomny. Musicie to zobaczyć!

CZYTAJ TAKŻE: Czy będzie śnieg na święta 2022? Prognoza długoterminowa na Boże Narodzenie