RAPORT Z ANTENY 22.06.2021: Loteria Narodowa Programu Szczepień - jak będzie wyglądać? Dziś poznamy szczegóły!

2021-06-22 10:48 a.d.
RAPORT Z ANTENY 22.06.2021: Loteria Narodowa Programu Szczepień - jak będzie wyglądać? Dziś poznamy szczegóły!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

To projekt, który ma zachęcać do zastrzyku. Dziś poznamy szczegóły Loterii Narodowego Programu Szczepień. Przed nami konferencja premiera, która rozwieje wiele wątpliwości również w innym zakresie. Co jeszcze dzieje się w Polsce? sprawdźcie w dzisiejszym Raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 22.06.2021: Dzień Wolności Podatkowej
  2. RAPORT Z ANTENY 22.06.2021:W Chorzowie powstał pierwszy w Polsce teatralny escape room

Dzisiaj dowiemy się również jak będzie wyglądało podawanie drugiej dawki. Chodzi o ułatwienie zaszczepienia się podczas urlopu. Od lipca będzie można to zrobić w dowolnym punkcie w kraju.

Raport z anteny 22.06, godz.10

RAPORT Z ANTENY 22.06.2021: Dzień Wolności Podatkowej

Od teraz pracujemy już tylko na siebie. Właśnie dziś przypada Dzień Wolności Podatkowej. Obliczany jest na bazie wszystkich podatków i składek, które płacimy w ciągu roku. W tym roku Dzień Wolności Podatkowej wypada aż o 12 dni później niż przed rokiem. Jak wyjaśniają eksperci - to głównie przez mniejsze wpływy do budżetu przy jednoczesnych dużych wydatkach państwa np. na tarcze antykryzysowe.

RAPORT Z ANTENY 22.06.2021:W Chorzowie powstał pierwszy w Polsce teatralny escape room

Zagadki do rozwiązania, a umiejętności aktorskie w tym na pewno pomogą... W Chorzowie powstał pierwszy w Polsce teatralny escape room!

- W profesjonalnym świecie artystów teatralnych istnieje najbardziej pożądana nagroda, którą otrzymuje się za najlepszą sztukę. Legenda głosi, że prestiżowa statuetka Podwójnej Twarzy przynosi szczęście artystom i dyrekcji teatru. Dlatego też każda scena marzy, by stać się jej posiadaczem. Jednak od lat nagroda przyznawana jest temu samemu teatrowi. Nie wszystkim się to podoba. I tu zaczyna się prawdziwa sztuka! - czytamy na stronie LOFTEscape Room.

Nasi Partnerzy polecają