RAPORT Z ANTENY 24.06.2021: Niebezpieczna pogoda w Polsce! Kolejne burze dały się we znaki mieszkańcom Warszawy, Łodzi i Opola

2021-06-24 11:54 a.d.

Ciemne chmury, porywisty wiatr, ulewny deszcz i grad - ogromna burza dotarła do Warszawy. Wcześniej przeszła przez Łódź i Częstochowę. W obu miastach wiał silny wiatr i padał intensywny deszcz, co mogło doprowadzić do lokalnych podtopień. Co jeszcze dzieje się w Polsce? Sprawdźcie w dzisiejszym raporcie z anteny!

IMGW wydało alerty II stopnia przed burzami z gradem dla całej wschodniej i centralnej Polski. Strażacy walczą również ze skutkami ulewnych deszczy i burz, które przeszły nad województwem opolskim. Burze i ulewy obecnie również już w województwach łódzkim i mazowieckim. A dziś prawie w całym kraju obowiązują alerty i ostrzeżenia 1 i 2 stopnia.

Raport z anteny 24.06, godz.10

RAPORT Z ANTENY 24.06.2021:wariant delta atakuje. Kiedy kolejna fala?

Wariant "delta" wciąż w mniejszości nowych zakażeń w Polsce! "Ale to się w końcu zmieni" - przewiduje wirusolog i członek Rady Medycznej przy premierze profesor Krzysztof Pyrć. Na razie mutacja z Indii to kilka procent przypadków wykrywanych w kraju. "Im więcej zaszczepionych - tym mniejsze ryzyko" - podkreśla profesor Pyrć. Z powodu nowych mutacji koronawirusa - od północy wracający spoza Strefy Schengen kierowani są w Polsce na 10-dniową kwarantannę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany