Szkoła

i

Autor: pixabay.com Szkoła

RAPORT Z ANTENY 24.08.2021: najwięcej osób zmaga się z matematyką! Ruszyły poprawkowe egzaminy maturalne

2021-08-24 11:06

Najwięcej osób zmaga się z matematyką! Ruszyły poprawkowe egzaminy maturalne. Przystąpiło do nich prawie 64 000 uczniów. I właśnie najwięcej, bo aż 50 tysięcy, chce poprawić się z królowej nauk. Co jeszcze dzieje się w Polsce? Sprawdźcie w naszym dzisiejszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. Raport z anteny - wojsko w Lublinie sprzedaje sprzęt!
  2. Raport z anteny - Agrounia protestuje w całej Polsce

Najwięcej osób zmaga się z matematyką! Ruszyły poprawkowe egzaminy maturalne. Maturzysta, który nie zdał więcej niż jednego obowiązkowego egzaminu, może spróbować jeszcze raz dopiero za rok. Wyniki poprawki 10 września. Osoby, które zdadzą, będą mogły wziąć udział w tegorocznej rekrutacji na studia.

Raport z Anteny 24.08, godz 10.00

Raport z anteny - wojsko w Lublinie sprzedaje sprzęt!

Pojazdy, instrumenty muzyczne czy drewniane skrzynie. Asortyment jest dobrej jakości i można go kupić po niskich cenach - zapewnia Agnieszka Plewik z lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego. W sumie lubelscy mundurowi mają do sprzedania 170 używanych przedmiotów. Przetarg startuje jutro, a ofertę można złożyć pocztą.

Raport z anteny - Agrounia protestuje w całej Polsce

Mówią, że to wojna o polską wieś. Rolnicy blokują kilkanaście tras w całym kraju Ciągniki wyjechały między innymi na drogi w Kołaczkowie w województwie kujawsko-pomorskim, w Radzyniu Podlaskim w lubelskiem czy w Srocku w łódzkiem.