Burza

i

Autor: Pixabay

RAPORT Z ANTENY 30.06.2021: Burze z gradem i silny wiatr. IMGW ostrzega przed niebezpieczną pogodą

2021-06-30 11:01

Burze z gradem i silny wiatr - IMGW ostrzega przed niebezpieczną pogodą! Gdzie będzie najgorzej? Co jeszcze dzieje się w Polsce? Więcej wiadomości znajdziecie w naszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 30.06.2021: pożar składu budowlanego w Pabianicach
  2. RAPORT Z ANTENY 30.06.2021: plaża bez barier w Gdańsku!

IMGW wydało ostrzeżenia dla większości województw przed silnymi burzami z gradem.To między innymi Polska centralna, gdzie spaść może do 40 litrów deszczu na metr kwadratowy. Pierwsze nawałnice przeszły już przez południe kraju. Na Dolnym Śląsku usuwanie skutków nawałnic wciąż trwa.

"Dyrektorka chce zamknąć mój klub!". Bokser walczy z biurokracją

RAPORT Z ANTENY 30.06.2021: pożar składu budowlanego w Pabianicach

Pożar składu budowlanego z chemikaliami w Pabianicach w Łódzkiem. Z ogniem walczyło 17 zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie został ranny. Już teraz wiadomo, że straty będą ogromne. Wstępnie wyceniono je na 5ć milionów złotych. Przyczyny wybuchu ognia nie są na razie znane.

RAPORT Z ANTENY 30.06.2021: plaża bez barier w Gdańsku!

Na tej plaży nie ma barier. Przy wejściu nr 50 w Gdańsku Brzeźnie właśnie otwarto kąpielisko z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Plaża, jako pierwsza w mieście, została wyposażona w infrastrukturę dla osób poruszających się na wózku, ale też niesłyszących i niedowidzących. Kolejne takie kąpielisko powstanie na plaży na Stogach. Będzie dostępne w przyszłym roku.