Pogoda na weekend. Prognoza pogody 3-4 lipca. Sprawdź pogodę na grilla i wakacje

i

Autor: Pixabay/fietzfotos

RAPORT Z ANTENY 8.07.2021: Niebezpieczne upały, ale też burze i trąby powietrzne. Synoptycy alarmują

2021-07-08 13:01

Niebezpieczne upały, ale też burze i trąby powietrzne. Synoptycy alarmują - przed nami trudne godziny. W dzisiejszym raporcie również o pionierskich badaniach nad koronawirusem w Olsztynie Udowodniono, że dzieci dziedziczą odporność po zaszczepionych matkach!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 8.07.2021: niebezpieczna pogoda
  2. RAPORT Z ANTENY 8.07.2021: pionierskie badania w Olsztynie!
We wrocławskim ZOO urodziły się dwie foki pospolite

RAPORT Z ANTENY 8.07.2021: niebezpieczna pogoda

Upały, ale też burze z gradem, nawałnice, a nawet trąby powietrzne. IMGW ostrzega przed niebezpieczną pogodą. Jak mówią synoptycy - przed nami trudne 36 godzin. Ponad połowa kraju będzie się zmagać z wysokimi temperaturami. Te w niektórych miejscach sięgną nawet 33ech stopni.

W nocy pojawią się za to gwałtowne zjawiska. W całym pasie środkowym prognozowane są ulewy, burze, a wiatr może sięgać w porywach nawet do stu kilometrów na godzinę. Niewykluczone są też trąby powietrzne. IMGW wprowadziło na terenie połowy kraju ostrzeżenia drugiego stopnia.

RAPORT Z ANTENY 8.07.2021: pionierskie badania w Olsztynie!

Pionierskie badania w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. Lekarze sprawdzili tam, jak szczepionki przeciw COVID-19ś wpływają na przebieg ciąży! Do badań zgłosiło się około 180 kobiet.