Śmiertelny wypadek

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Twitter @obserwujesobie/Facebook @Polícia SR - Košický kraj Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką. Kierowca nie przeżył

Tak wygląda osobówka po czołowym zderzeniu z samochodem ciężarowym! Śmiertelny wypadek na Słowacji

2023-01-16 12:38

To prawdopodobnie jeden z najczarniejszych scenariuszy dla kierowcy samochodu ciężarowego - wyjeżdżający nagle z naprzeciwka samochód osobowy, z którym zderzenia nie da się w żaden sposób uniknąć. Do takiego wypadku doszło w weekend na Słowacji. Wideo może być nieodpowiednie dla osób wrażliwych.

Czołowe zderzenie z ciężarówką

"To nie jest symulator. Wczoraj na Słowacji." z takim opisem wrzucił do sieci filmik użytkownik Twittera o nazwie Bambo. Widzimy na nim nagranie z poziomu kierowcy jadęcej przepisowo swoim pasem ciężarówki. Przeciwnym pasem jedzie drugie auto ciężarowe, zza którego nagle wyjeżdża osobówka, nie pozostawiając absolutnie możliwości hamowania czy manewru.

CZYTAJ TAKŻE: Dlaczego nie powinno się jeść pomarańczy przed zbliżeniem? Naukowiec pokazuje co się może stać [WIDEO]

Co napisał Książę Harry?

Jak się okazuje nagranie pochodzi z minionego weekendu. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w powiecie trzebieszowskim (Słowacja). 57-letni w wyniku obrażeń zginął na miejscu. Ciężarówkę z naczepą prowadził 28-letni kierowca z Węgier. Policja wciąż ustala dokładne okoliczności wypadku.

Uwaga! Film jest nieodpowiedni dla osób wrażliwych!

QUIZ: Jak dobrze znasz nowości disco polo 2022? Poniżej 10 punktów nie nazywaj się ekspertem

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego: w swojej piosence zespół Playboys odwiedza "Bahamy, morze..."