VOX FM dla Ukrainy blok

i

Autor: VOX FM

VOX FM dla Ukrainy: charytatywny blok reklamowy już 14 marca!

2022-03-12 15:34

W poniedziałek 14 marca nadane zostaną dwa specjalne Bloki Charytatywne na rzecz pomocy mieszkańcom Ukrainy. Wyemituje go wspólnie 168 stacji radiowych. Wśród nich oczywiście nie zabraknie radia VOX FM. Na co dokładnie zostanie przekazany dochód?

We współpracy z Polskim Zespołem Humanitarnym w najbliższych dniach zostaną zakupione najpotrzebniejsze środki medyczne, niezbędne do zapewnienia pilnej pomocy mieszkańcom strefy dotkniętej atakami, a następnie przetransportowane z Polski. Wśród zakupionych produktów znajdą się m.in. opatrunki hemostatyczne, hydrożelowe, okluzyjne i wentylowe, gaziki jałowe, opaski elastyczne i szyny Kramera. Potrzeby zostały ustalone we współpracy z organizacjami partnerskimi obecnymi na miejscu.

Stacje radiowe należące do czterech grup radiowych: Grupy ZPR Media SA, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Grupy Eurozet przekazały na rzecz akcji w sumie 360 sekund swojego czasu reklamowego. Całkowity przychód ze sprzedaży spotów-cegiełek (każdy kosztuje 20 tys. zł) zostanie przekazany Polskiej Misji Medycznej, która od ponad 20 lat zajmuje się pomocą humanitarną i rozwojową na całym świecie. Aktualnie prowadzi zbiórkę środków na pomoc Ukrainie. Głównym celem jest pilna odpowiedź na potrzeby mieszkańców w obszarach dotkniętych działaniami zbrojnymi.

Bloki reklamowe zostaną wyemitowane w VOX FM w następujących pasmach: 9:00-10:00 i 14:00-15:00.