Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana

i

Autor: SOS Zaginięcie Facebook Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana

Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana

2021-10-21 10:30

15-letnia Jagoda Runiewicz po raz ostatni była widziana w niedzielę, 18 października około godziny 8.00. Wtedy szła z koleżanką na praktyki szkolne. Podczas drogi ktoś do Jagody zadzwonił. Dziewczyna nagle oddaliła się bez słowa, wsiadła do zaparkowanego samochodu i odjechała z nieznaną osobą w nieznanym kierunku. Policja prosi o pomoc.

Jagoda Runiewicz mieszka w Nowej Rudzie w województwie dolnośląskim. Dnia 18.10.2021r wraz z koleżanką wyszła z domu na praktyki szkolne. Po drodze odebrała telefon, po czym wsiadła do zaparkowanego samochodu i odjechała z obcą osobą w nieznanym kierunku. Dziewczyna do chwili obecnej nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną i bliskimi.

Najprawdopodobniej nastolatka może przebywać w towarzystwie 35-letniego mężczyzny i być może jest przetrzymywana.

Jej telefon jest nieaktywny od 20.10. od godz 14. 

Jagoda ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała ma blond włosy za ramiona i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, biały sweter, niebieskie spodnie jeansowe i białe buty sportowe.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod nr 47 875 3222 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Można również napisać bezpośrednio do strony SOS Zaginięcia. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Super Raport 20.10 (Goście: Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Michał Woś
Źródło: Nowa Ruda. Zaginęła Jagoda Runiewicz. Może być przetrzymywana