Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt poszukuje 200 bohaterów!

2021-04-07 8:39 Klaudia Pieszczyńska
dog
Autor: pixabay.com

200 bohaterów poszukiwanych! Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze potrzebuje 200 obroży dla psów, które ochronią je przed inwazją kleszczy. Placówka ruszyła z akcją, którą może wesprzeć każdy zielonogórzanin. Wystarczy, że kupi obrożę i dostarczy ją do schroniska. Więcej w artykule.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze stara się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki do życia. Placówka mieści się w lesie, gdzie wprost roi się od kleszczy. 

Kociarnia w Zielonej Górze - koty do adopcji

Ogromnym problemem są kleszcze. Chcemy zaapelować do potencjalnych darczyńców z prośbą o to, żeby zostali jednorazowo wirtualnymi opiekunami i zasponsorowali obrożę dla jednego pieska. 

Mówi Sylwia Zając, kierowniczka schroniska. Potrzebnych jest 200 obroży, mimo tego że psów jest mniej, ponieważ każdego dnia pojawiają się kolejne zwierzęta w schronisku.

My w zamian na naszej stronie uhonorujemy te osoby jako wirtualnych opiekunów. Psów jest mniej niż 200, jednak każdego dnia pojawiają  się nowi podopieczni. 

Dodaje Zając. Potrzebne są obroże w każdym rozmiarze, można je dostarczyć osobiście do schroniska lub wysłać pocztą.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt poszukuje 200 bohaterów!
Nasi Partnerzy polecają