Gorzów: Dzień Dziecka u Azorków. Będzie też feta urodzinowa!
Karolina Łopacińska - Wojciechowska
2022-06-0315:18
Czy ten artykuł był ciekawy? Podziel się nim!
Charytatywnie dla Azylu - stowarzyszenia, które działa już trzy lata i pomaga czworonogom. W niedzielę (5.06) psiaki ze schroniska czekają na gości, na całe rodziny, bo przygotowano sporo atrakcji. Będzie się działo!
i
Autor: facebook.com/stowarzyszenieAzyl/ Archiwum prywatnePsiaki czekają na nowych właścicieli.
To już trzy lata jak pracownicy i wolontariusze Azylu opiekują się porzuconymi zwierzętami. Przez cały ten czas przez Azorki "przewinęła się" cała masa psiaków, którym oddali serca. Jak napisali na facebooku- bywały chwile, że widok skrzywdzonego zwierzęcia sprawiał, że łzy spływały po policzkach, ale nadal pomagają i szukają domów.
i
Autor: facebook.com/stowarzyszenieAzyl/ Archiwum prywatneMiłości potrzebują małe i duże stworzenia.
W niedziele w plenerze oczywiście będzie można spotkać i poznać czworonogi. Przed schroniskiem zaplanowano kiermasz ciast, loterię fantową, konkursy dla najmłodszych , grill z kiełbaskami oraz dj'a, który będzie serwować muzykę. Atrakcje dla całych rodzin.
Akcja w niedzielę (5.06) w godzinach od 12 do 15 na gorzowskim Zawarciu przy ul. Fabrycznej 97. Cały dochód z wydarzenia trafi na bieżące funkcjonowanie Azorków.
Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem
Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.
Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.