Dziwny wypadek w Chorzowie. Mężczyzna spadł z 10. piętra i strącił gniazdo szerszeni. Dzięki temu przeżył?

2021-08-17 9:19 Arkadiusz Nauka
Dziwny wypadek w Chorzowie. Mężczyzna spadł z 10. piętra i strącił gniazdo szerszeni. Dzięki temu przeżył?
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Do kuriozalnego wypadku doszło w niedzielę wieczorem w Chorzowie przy ulicy Ryszki. 35-letni mężczyzna wypadł z okna na 10. piętrze bloku mieszkalnego. Spadł na drzewo i strącił gniazdo szerszeni. Te pożądliły lekarkę oraz interweniujących policjantów.

Do bardzo groźnego i jednocześnie kuriozalnego zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę w Chorzowie przy ulicy Ryszki. 35-letni mężczyzna wyleciał z okna na 10. piętrze bloku. Spadł na znajdujące się pod blokiem drzewo, a także druciany płot. To zamortyzowało upadek i mężczyzna przeżył upadek z wysokości.

Niestety podczas upadku mężczyzna strącił z drzewa gniazdo szerszeni, które zaatakowały 35-latkę. Groźne owady pożądliły również wezwanych na miejsce ratowników medycznych oraz policjantów.

- Najbardziej poszkodowana jest lekarka, która została kilkakrotnie pokąsana. Jako że sama wymagała pomocy medycznej, została hospitalizowana. Szerszenie zaatakowały też policjantów - powiedział komisarz Arkadiusz Bień z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

35-letni mężczyzna trafił do szpitala i jest w ciężkim stanie.

Kiedy niemowlę powinno zacząć raczkować?
Źródło: Dziwny wypadek w Chorzowie. Mężczyzna spadł z 10. piętra i strącił gniazdo szerszeni. Dzięki temu przeżył?
Nasi Partnerzy polecają