Cztery tygodnie lata z kulturą w Parku Jordana

2021-05-19 17:51

W sierpniu Park Jordana zmieni się w unikatową przestrzeń festiwalową. W ramach inicjatywy Kraków Culture Summer zagoszczą tam flagowe festiwale i wydarzenia kulturalne, które z powodu pandemii musiały zmienić swoją dotychczasową formułę.

Pomiędzy 6 a 29.08 na spragnionych kultury czekają spektakle teatralne i koncerty – od muzyki klasycznej, przez pop i jazz, po elektronikę i muzykę filmową.

Wpadkujemy pod marką lata 12 wydarzeń festiwalowych. Są takie wydarzenia, jak Festiwal Muzyki Filmowej, Wianki, Etno Kraków czy Kraków Summer Jazz Festival, które potrzebują tego żywego kontaktu z muzyką, z publicznością, z artystami - wyjaśnia Robert Piaskowski, pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. kultury. 

Iza Błaszczyk, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego przekonuje, że oferta wydarzenia przypadnie do gustu niemal każdemu.

Jak ktoś będzie tylko chciał, to niech przeglądnie program, bo jestem przekonana, że znajdzie coś dla siebie, że będzie mógł usiąść na trawie, leżaku czy kocu i obejrzeć ten spektakl, a niekoniecznie iść na koncert, albo właśnie dzień później iść na koncert, a nie na spektakl - zachęca. 

Krakowskie Biuro Festiwalowe pracuje obecnie nad programem wydarzenia. Szczegółowe informacje będą na bieżąco publikowane na stronie KBF i wydarzenia.

Jak używki wpływają na seksualność?
Sonda
Czy tęsknisz za śniegiem i zimą?
Źródło: Cztery tygodnie lata z kulturą w Parku Jordana