Kraków Live Festival 2023 odwołany

i

Autor: pl.freepik.com Kraków Live Festival 2023 odwołany

KONCERTY

Kraków Live Festival 2023 odwołany! Jest oficjalna informacja

2023-06-07 10:36

Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny, który odbywa się w Krakowie od 2006 roku. Na festiwalowych koncertach rokrocznie bawi się około 60 tysięcy osób. Okazuje się, że w 2023 roku festiwal się nie odbędzie. Jaka jest tego przyczyna?

Kraków Live Festival 2023 nie odbędzie się. W sieci pojawiła się oficjalna informacja

Sierpień w stolicy Małopolski to miesiąc, w którym od wielu lat odbywał się Kraków Live Festival (do 2013 roku znany jako Coke Live Music Festival). Na dwudniowe widowisko muzyczne odbywające się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego ściągali nie tylko krakowianie, ale też ludzie z całej Polski. Okazuje się, że w tym roku festiwal się nie odbędzie, o czym poinformowali organizatorzy na swoim profilu na Instagramie. To jednak niejedyna informacja.

- Festiwalowiczki! Festiwalowicze! Kraków Live Festival w nowej formule i miejscu będzie miał swój początek w przyszłym roku. Do zobaczenia latem 2024 - poinformowano.

Organizatorzy nie podali przyczyny odwołania festiwalu, a także wyłączyli możliwość komentarzy. Choć wakacyjna, festiwalowa oferta jest dość szeroka, to szczególnie krakowscy sympatycy mogą być zawiedzeni. Kraków Live Festival dawał bowiem możliwość posłuchania na żywo takich gwiazd sceny muzycznej, jak Halsey, Anne-Marie, Lewis Capaldi, Taco Hemingway, Daria Zawiałow, PRO8L3M, Rosalie., Król, Kacperczyk, Hey czy Kortez.

Wielka Parada Smoków 2023 w Krakowie! Tak wyglądało noce widowisko na Wiśle [ZDJĘCIA]

Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz razem się odchudzają. Ile wyszczuplała każda gwiazda?
Źródło: Kraków Live Festival 2023 odwołany! Jest oficjalna informacja