Ojców. Kobieta jadąca autem z dzieckiem wpadła w przepaść

i

Autor: Powiat Krakowski 112 Ojców. Kobieta jadąca autem z dzieckiem wpadła w przepaść

Wypadek

Poważny wypadek w Małopolsce. Kobieta jadąca z dzieckiem wypadła z drogi i wpadła w przepaść

2023-06-02 14:28

W piątek, 2 czerwca około południa w małopolskim Ojcowie doszło do wypadku. Kobieta jadąca z 5-miesięcznym dzieckiem straciła panowanie nad pojazdem, stoczyła się ze skarpy i wpadła w przepaść. Kierująca wraz z maluchem zostali przetransportowani do szpitala.

Małopolskie. Wypadek przy Bramie Krakowskiej na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego

W małopolskim Ojcowie, w powiecie krakowskim, w gminie Skała, na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kobieta jadąca z dzieckiem najprawdopodobniej zapatrzyła się na nie i w wyniku tego straciła panowanie nad samochodem wypadając z jezdni. Do zdarzenia doszło na łuku, a auto wpadło w przepaść.

- Kobieta była trzeźwa. Nie stwierdziliśmy też przekroczenia prędkości. 5-miesięczny chłopczyk był w foteliku i prawidłowo zapięty. Kobieta razem z dzieckiem została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Oboje są bez widocznych obrażeń, przytomni, ale zabrani na dalszą diagnostykę. Doszło najwyżej do lekkiego potłuczenia - powiedziała nam kom. Justyna Fil z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Dni Krakowa 2023. Przed nami miesiąc pełen zabawy! [GALERIA ZDJĘĆ]

"Zacznij od Bacha" Zbigniewa Wodeckiego wybrzmiało na Rynku Głównym w Krakowie. Startuje Wodecki Twist Festiwal
Listen on Spreaker. Źródło: Poważny wypadek w Małopolsce. Kobieta jadąca z dzieckiem wypadła z drogi i wpadła w przepaść