Szok! Wjechał motocyklem na konstrukcje mostu. Sceny jak z filmu! [WIDEO]

2021-09-27 15:08 nm

Szokujące sceny w Chełmku w woj. małopolskim. 19-latek postanowił poczuć się jak w amerykańskim filmie i wjechał motocyklem na konstrukcję mostu. Radość śmiałka nie trwała jednak długo, bo na dole czekał na niego już policyjny radiowóz. 19-latek odpowie teraz przed sądem.

Dyżurny oświęcimskiej policji otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Bierunia dotyczące kilku nastolatków, którzy na moście Galicyjskim w Chełmku budują drewniany podjazd. Patrol po udaniu się na miejsce zobaczył motocyklistę, który przemieszczał się po łuku, będącym elementem konstrukcji mostu.

Raport z Anteny 27.09

Funkcjonariusze błyskawicznie skierowali się w stronę, w którą zmierzał motocyklista. Ten został zatrzymany w trakcie pieszego pośpiechu. Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, natomiast jego pojazd marki Yamaha nie był zarejestrowany, ani też nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Zarówno sprawca wykroczenia jak i jego motocykl trafili do komisariatu Policji.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 19–latek ryzykował własnym życiem i zdrowiem, a także stworzył zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, aby nagrać i zamieścić w Internecie filmik - czytamy w oświadczeniu oświęcimskiej policji.

Młody mężczyzna odpowie teraz za wykroczenia drogowe tj. za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, jazdy bez uprawnień i pojazdem niedopuszczonym do ruchu na drogach publicznych.

W sieci pojawiło się też nagranie całej sytuacji. Zobaczcie. Co sądzicie o takim zachowaniu?

Źródło: Szok! Wjechał motocyklem na konstrukcje mostu. Sceny jak z filmu! [WIDEO]