Poland Business Run 2024

i

Autor: Mat. Prasowe

Trwają zapisy do Poland Business Run!

2024-05-17 9:05

Ruszyły zapisy do największej charytatywnej sztafety biznesowej! 8 września odbędzie się 13. edycja Poland Business Run. Po raz kolejny biegacze i biegaczki z ponad 1500 organizacji wstaną zza biurek żeby pobiec i pomóc osobom z niepełnosprawnością ruchu i po mastektomii.

Te zawody mają szczytny, charytatywny cel. Startując w sztafecie w obu formułach, uczestnicy wspierają dofinansowanie zakupu protez, wózków czy rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

W tym roku pomożemy m.in. panu Zdzisławowi, który stracił nogę w wyniku miażdżycy, również panu Tomaszowi, który stracił nogę w wypadku komunikacyjnym oraz pani Katarzynie, która również przeszła zabieg amputacji z powodu choroby nowotworowej- mówi Kamil Bąbel z fundacji Poland Business Run.

Tak jak i w latach ubiegłych można pobiec w Krakowie i w dowolnym miejscu na świecie. W wirtualnym biegu każdy może wziąć udział:

Za pomocą urządzenia z GPSem, czy to telefonu czy zegarka, może pobiec również na bieżni na siłowni, uczestnik rejestruje swoje 4 kilometry i wgrywa swój wynik w aplikacji Poland Business Run - wyjaśnia Kamil Bąbel.

Zapisy są otwarte do 6 czerwca. W zeszłym roku prawie 36 tysięcy biegaczy pomogło blisko 140 osobom.

W jakiej dzielnicy jest ta ulica? To quiz dla prawdziwych znawców Krakowa

Pytanie 1 z 15
W jakiej dzielnicy znajduje się ul. Opolska?
Ścieki przy stopniu Dąbie w Krakowie
Źródło: Trwają zapisy do Poland Business Run. To wyjątkowy bieg! Warto się pośpieszyć!