Przed nami kolejne spotkanie Empower yourself. Tym razem po polsku

2021-04-09 10:25
Zajęcia Empower yourself po raz kolejny online
Autor: american corner radom

American Corner Radom organizuje kolejne spotkanie z cyklu Empower yoursef. W związku z epidemią koronawirusa zajęcia odbędą się online. Spotkanie dziś (9 kwietnia) o 16.30.

Zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy interesują się rozwojem osobistym, edukacją, psychologią bądź po prostu szukają inspiracji i chcą spędzić czas w sposób kreatywny i twórczy. Zajęcia tym razem w języku polskim poprowadzi Magdalena Zawadzka certyfikowany coach, lektorka i tłumaczka j. angielskiego. Temat najbliższego spotkania to "Emocjonalnie o emocjach".

Emocjonalnie o emocjach…Ile wiesz o swoich emocjach? Czy naprawdę potrafisz opisać, jak się czujesz? Czy ważne jest, aby wiedzieć jak to zrobić? Czy emocje mogą pomóc nam lepiej żyć? Tym ważnym pytaniom będzie poświęcona cała sesja - dołącz do nas, aby poznać fascynujący świat emocji - czytamy na fanpagu AC

Aby wziąć udział w zajęciach należy wysyłać e-mail na adres [email protected] w temacie wpisując Emocjonalnie o emocjach, a w treści wiadomości podać swoje imię i nazwisko. W odpowiedzi American Corner wyśle link do zamkniętego pokoju na zoom. Ilość miejsc ograniczona. 

Źródło: Przed nami kolejne spotkanie Empower yourself. Tym razem po polsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany