Konkurs MBP

i

Autor: MBP Radom

"Ulubiony bohater z książki"- przebierz się za niego lub narysuj! Miejska biblioteka zaprasza do udziału w konkursie!

2022-03-24 12:58

Miejska Biblioteka zaprasza najmłodszych radomian do udziału w konkursie plastyczno- fotograficznym. Zadanie- narysować ulubiona postać z książki, lub przebrać się za nią i sfotografować.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dla Dzieci, którego obchody placówka zaplanowała w dniu urodzin słynnego duńskiego baśniopisarza – Hansa Christiana Andersena, czyli 2 Kwietnia 2022, Miejska Biblioteka Publiczna ZAPRASZA dzieci i młodzież do udziału w Bibliotecznym KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM – „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z KSIĄŻKI”. Zadaniem uczestników jest przebranie się za ulubioną postać i sfotografowanie się z książka, z której pochodzi bohater.  Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe I kategoria (3-8) II kategoria (9-16). Termin nadsyłania zdjęć: 31 marca 2021 r. Fotografie należy wysyłać na adres mailowy [email protected].

Drugi konkurs skierowany jest do młodszej grupy wiekowej-  dzieci klas I – III szkoły podstawowej będące czytelnikami MBP  mają za zadanie narysować swojego "ulubionego bohatera z książki. Technika wykonywania prac jest dowolna. Termin nadsyłania prac: 29 marca 2022. Parce należy składać osobiście do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży w bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego.

Ogłoszenie wyników obu konkursów : 2 kwietnia 2022-podczas wydarzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

Źródło: "Ulubiony bohater z książki"- przebierz się za niego lub narysuj! Miejska biblioteka zaprasza do udziału w konkursie!