Al Pacino zostanie ojcem! Jego młodsza o 54 lata partnerka jest w ciąży

i

Autor: AKPA Al Pacino zostanie ojcem! Jego młodsza o 54 lata partnerka jest w ciąży

Celebryci

Al Pacino zostanie ojcem! Jego młodsza o 54 lata partnerka jest w ciąży

2023-05-31 18:14

Al Pacino po raz czwarty zostanie ojcem. 83-letni gwiazdor kina spodziewa się dziecka ze swoją 29-letnią partnerką. Noor Alfallah jest już w 8. miesiącu ciąży!

Al Pacino ma na koncie nie tylko cały szereg wybitnych ról aktorskich w legendarnych filmach, ale także… miłosnych podbojów. Na przestrzeni lat aktor wiązał się z wieloma kobietami, a także doczekał się trójki dzieci. Teraz w drodze jest czwarte i co ciekawe, jego partnerka jest o 5 lat młodsza od jego najstarszej córki. Od niego zaś o 54.

CZYTAJ TAKŻE: Marika z Hotelu Paradise zdradziła płeć dziecka! “Oznacza Bóg wysłuchał”

Al Pacino zostanie ojcem. Noor Alfallah już wkrótce urodzi

Związek Ala Pacino i Noor Alfallah to dość świeża relacja. Jeszcze w 2020 roku aktor spotykał się bowiem z izraelską aktorką Meital Dohan. Noor Alfallah ma z kolei na koncie bliższe relacje z innymi gwiazdorami, w tym między innymi Mickiem Jaggerem i Clintem Eastwoodem (choć co do charakteru tej drugiej wciąż są wątpliwości).

Jak widać Pacino i Alfallah przeszłość zostawili za sobą i zajęli się budowaniem wspólnej przyszłości. Magazyn TMZ potwierdził, że para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka, a Noor jest już w zaawansowanej ciąży i wkrótce będzie rodzić.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX test wiedza ogólna