Cansandra i Mr. Max śpiewają „Nie mów nic”. Fani: „Daliście czadu”!

2022-01-24 10:17 AM.
Cansandra i Mr. Max śpiewają  „Nie mów nic”. Fani: „Daliście czadu”!
Autor: materiały prasowe Cansandra i Mr. Max śpiewają „Nie mów nic”. Fani: „Daliście czadu”!

„Nie mów nic” to kolejny kawałek w którym Canadra i Mr. Max łączą siły. Po świątecznej piosence - „Magia Świąt” - przyszedł czas na mocne uderzenie. Elwira Matysiak i Mariusz Zalewski znani z discopolowych kawałków tym razem sięgają ostre gitarowe brzmienie.

„Nie mów nic” to nowość nad którą Casandra i Mr. Max pracowali ponad rok. Teledysk do piosenki powstawał w różnych porach roku. Kilka lokalizacji, koncert na środku ulicy, race, dym, perkusja, gitary, motory. W skrócie – dzieje się! Piosenki jako pierwsi mogli posłuchać słuchacze VOX FM. Teraz „Nie mów nic” trafiło do sieci. Casandra i Mr. Max zbierają mnóstwo pozytywnych komentarzy.

NIE PRZEGAP: WOŚP 2022 w VOX FM czyli poprowadź ulubiony program na żywo!

- Mega kochani. Casandra & Mr max daliście się czadu na całego, podoba mi się bardzo.

- Extra kawałek, świetna aranżacja i super zgrywają się Wasze głosy kochani.

- Świetny kawałek, przypomina mi młodzieńcze lata, taką muzykę powinni grać w radio non stop - komentują internauci.

„Nie mów nic” to druga piosenka nagrana przez duet Casandra i Mr. Max. Elwira Matysiak i Mariusz Zalewski pierwszy raz połączyli swoje siły rok temu wydając świąteczny utwór pod tytułem „Magia świąt”. Fani disco polo mogli usłyszeć ich też w kawałku „Zaczarowani” nagranym ze Skolimem. Casndra na scenie muzyki tanecznej działa od 10 lat, znana jest z takich utworów jak m.in. „Diablica”, „Wszyscy Razem”, „Nie ma brzydkich Pań” czy „Pani Nieba, Pani Ziemi”. Z kolei Mariusz Zalewski (niegdyś R-Max ) solową karierę rozpoczął w 2020 roku, a jego utwory „Sen o miłości", „Ciebie chcę" czy „Zostań ma jedyną" zostały ciepło przyjęte przez publiczność.

QUIZ. Legendy polskiego rocka. Rozpoznasz, o jaki zespół chodzi? Kultowe piosenki i teksty

Pytanie 1 z 20
Który zespół śpiewał o "zrobieniu prywatki, jakiej nie przeżył nikt"?
Nasi Partnerzy polecają