Chcesz zostać gwiazdą disco polo? Na to musisz się przygotować

i

Autor: AKPA

życie gwiazd

Chcesz zostać gwiazdą disco polo? Na to musisz się przygotować

2023-09-08 11:23

Sława, pieniądze i wielka kariera - tak wiele osób wyobraża sobie życie gwiazdy disco polo. Do tego fani, drogie samochody i dom z basenem. Jednak czy najpopularniejsi wykonawcy faktycznie nie mają na co narzekać i ich życie to tylko sielanka? Przekonajcie się!

Jak zostać gwiazdą disco polo?

Kto nie marzył nigdy o milionach na koncie i mnóstwie fanów? Zapewne niejedna osoba. Czy tak faktycznie wygląda życie polskich gwiazd disco polo? I tak i nie. Przede wszystkim, by osiągnąć sukces w tym świecie, najpierw trzeba zacząć. A początki nie zawsze bywają łatwe, o czym mógł przekonać się Skolim. Choć dziś gwiazdor może liczyć kolejne miliony wyświetleń pod swoimi kawałkami, to droga do sukcesu nie była usłana różami. Kilka lat temu piosenkarz wziął udział w programie Disco Star i delikatnie mówiąc - jurorzy ocenili jego występ nie najlepiej. Jednak nawet, jeśli już zostaniemy sławni, to i tak musimy być przygotowani na przykre słowa. Bo oprócz miłośników gwiazd - szczególnie w sieci - nie brakuje też krytyków. Na własnej skórze mogła odczuć to Elwira Mejk, która w Internecie musi mierzyć się z hejtem. Jeszcze boleśniej mógł jakiś czas temu przekonać się o tym autor hitów "Przez twe oczy zielone" i "Przekorny los" - Zenek Martyniuk. Gwiazdor disco polo został na jednym z koncertów obrzucony jajkami! Nietypowe zachowanie fanów spotkało też twórców piosenki "Czułe słowa" (Maju Maj) Pięknych i Młodych. Na jednym z lipcowych występów fani przeskoczyli przez barierki, by zrobić sobie zdjęcie z członkami formacji z Łomży.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Ile zarabia piosenkarz disco polo?

Na szczęście życie gwiazd disco polo to nie tylko nietypowe sytuacje, ale i przyjemności. Jedną z nich jest popularność, która często przejawia się wyrazami sympatii od fanów w postaci miłych słów czy prezentów. Wraz z rozpoznawalnością przychodzą też propozycje występów w telewizji. O tym kilka lat temu mogła przekonać się Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, która występowała w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Na koniec pora na pytanie, które zadaje sobie pewnie większość osób, czyli ile zarabia się w branży disco polo? Nie da się na to jednak odpowiedzieć jednoznacznie. Wiele zależy od rozpoznawalności i tego, czy akurat jesteśmy na topie. Są jednak gwiazdy, które za koncert biorą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! A czy Ty możesz nazwać się prawdziwą gwiazdą disco polo? Sprawdź to w poniższym quizie.