Choinka last minute w Twoim domu. Przywiezie ją Choinkowy kurier VOX FM. Jak się zgłosić?

i

Autor: VOX FM Choinka last minute w Twoim domu. Przywiezie ją Choinkowy kurier VOX FM. Jak się zgłosić?

Choinka last minute w Twoim domu. Przywiezie ją Choinkowy kurier VOX FM. Jak się zgłosić?

2021-12-20 4:10

Żywa, pachnąca lasem choinka to najpiękniejsza świąteczna ozdoba. Jednak nie każdy ma czas, by odpowiednio wcześnie upolować idealne drzewko. Wtedy z pomocą przybywa Choinkowy kurier VOX FM. W jakich miastach dostarczamy i co zrobić by dostać choinkę last minute od VOX FM?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia już na ostatniej prostej? Prezenty, „zostaw, to na święta”, okna umyte - wszystko już jest. Brak tylko żywej, pachnącej choinki? Jeśli zapomnieliście kupić świąteczne drzewko, tak jak rodzina zapomniała o Kevinie, ale marzy Wam się choinka majestatyczna jak u Griswoldów, jednak na stoiskach same drapaki – przybywamy na ratunek. Choinkowy kurier VOX FM dostarczy drzewko prosto do Waszego domu, biura czy innego miejsca, w którym brakuje świątecznej atmosfery. Śnieżynka – Marysia Pawłowska oraz Mikołaj – Konrad Piwowarski (Pierwsza Zmiana VOX FM) przywiozą choinkę last minute. W trasę ruszają już w poniedziałek 20 grudnia. Pierwszym przystankiem będzie Łódź. W następnych dniach odwiedzą kolejno: Katowice, Wrocław i Poznań. Co zrobić, by Choinkowy kurier przyjechał właśnie do Was?

ZOBACZ TEŻ: Przedświąteczna rzeczywistość Polaków, w krzywym zwierciadle. Choinkopol – posłuchaj podcastu VOX FM

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Dzisiaj w Betlejem wesoła nowina?! Jak dobrze znasz polskie kolędy?

Pytanie 1 z 15
Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem...

Choinka last minute w Twoim domu. Przywiezie ją Choinkowy kurier VOX FM. Jak się zgłosić?

Choinkowy kurier VOX FM dotrze do najbardziej potrzebujących pięknego świątecznego drzewka. Zatem trzeba nas przekonać, dlaczego to Ty potrzebujesz choinki. Zgłoszenia zbieramy od poniedziałku 20 grudnia. Tego dnia, którego będziemy w Twoim mieście napisz  SMS. Na wiadomości czekamy pod numerem 609 869 869. Choinki rozwozimy do późnego popołudnia.

LAST CHRISTMAS ALE TO PORANNE WYJCE