Czadoman znów pokazał, że wielki z niego człowiek. “Mega szacun”

i

Autor: Facebook/ Czadoman Czadoman znów pokazał, że wielki z niego człowiek. “Mega szacun”

Disco polo

Czadoman znów pokazał, że wielki z niego człowiek. “Mega szacun”

2023-11-30 23:57

Czadoman to nie tylko popularny wokalista disco polowy, ale także człowiek, który wykorzystuje swoją sławę, by nieść dobro dla potrzebujących. Ostatnio znów wykazał się gestem i wystąpił w dość niecodziennym miejscu.

Czadoman i jego działalność charytatywna

O działalności Czadomana powszechnie wiadomo już od dawna, a jednak za każdym razem chwyta to za serce. Muzyk wielokrotnie odwiedzał już placówki dla najmłodszych (i nie tylko), by sprawić, że uśmiechy zagoszczą na ich twarzach. Ostatnio znów to zrobił, tym razem zjawiając się w Przedszkolu w Babimoście oraz w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Świebodzinie.

CZYTAJ TAKŻE: Andre z nowym hitem? To do tego będziemy bawić się na weselach!

Paweł Dudek, twórca hitu “Ruda tańczy jak szalona” wystąpił dla dzieci, a także spędził z nimi nieco czasu. Relację z tej wizyty zamieścił zresztą w swoich social mediach, inspirując tym samym innych muzyków, by nie ograniczali się tylko do wydawania nowych kawałków i ruszania w trasy koncertowe.

Dziś miałem przyjemność śpiewająco odwiedzić dwie wspaniałe placówki! (…) Dziękuję za gościnę, a wszystkim podopiecznym jak i kadrze pedagogicznej życzę samych wspaniałości! Pozdrawiam ✌️😎 – napisał na Facebooku.  

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM