Małgorzata Główka z Camasutry to nasza polska Shakira? Jej zdjęcie powaliło internautów

i

Autor: Screenshot Instagram/ malgorzataglowkaofficial Małgorzata Główka z Camasutry to nasza polska Shakira? Jej zdjęcie powaliło internautów

Celebryci

Członkini Camasutry to nasza polska Shakira? “Siekiera mogłaby chórki co najwyżej robić”

2023-07-31 22:55

Małgorzata Główka to disco polowa wokalistka i członki zespołu Camasutra, a także… polska Shakira? Jedno z jej nowych zdjęć na Instagramie zrobiło niezłą furorę, a internauci wprost nie mogą się nachwalić jej powalającej urody.

Małgorzata Główka to piosenkarka specjalizująca się w klimatach disco polo. Wraz z zespołem Camasutra ma już na koncie kilka hitów, w tym między innymi “Porwij mnie”, “Tego chcesz” i “Zrób coś dla mnie”. Słynie też jednak ze swojej ponadprzeciętnej urody, którą co rusz wychwalają jej fani.

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz szuka faceta dla swojej koleżanki z zespołu Topky! Nie uwierzysz, co zrobił fan

Małgorzata Główka z Camasutry to nasza polska Shakira? Jej zdjęcie powaliło internautów

Jednym z atrybutów wokalistki są jej długi blond włosy, które najczęściej układa w imponujące loki tudzież fale. Ostatnio postawiła jednak na mocniejszy skręt i “artystyczny nieład”, przez co włosy wyglądają bardziej jak tzw. “beach waves”, niż pieczołowicie przygotowaną fryzurę. Ten look od lat kojarzony jest z Shakirą – słynną wokalistką, która dla wielu uchodzi za ikonę. Cóż, niektórzy wolą jednak Małgorzatę Główkę.

Piosenkarka podpisała bowiem fotkę zwrotem Siekierra siekierra, co jest jawnym nawiązaniem do jednego z najpopularniejszych utworów Shakiry. Trzeba przyznać, że skojarzenie nasuwa się samo, a Polka prezentuje się w tym wydaniu wprost przepięknie. W jednym z komentarzy czytamy nawet, że “polska wersja” jest tą stanowczo lepszą.

- Siekiera mogłaby chórki co najwyżej robić ❤🔥

Inni komentujący skupili się zaś na wychwalaniu urody (i podobieństwa do Shakiry) wokalistki Camasutry.

- Ślicznie Małgosia 🔥

- Kielecka Shakira 🎤🎼 Bosko! 💜

- Wyładnialaś Gosiuniu, nie spodziewałem się, można bardziej wrrrrr

- Jaka Pani jest piękna😍😍😍😍🔥🔥🔥

… czytamy w komentarzach.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: torebkowe skarby