telewizja

Dagmara Kaźmierska wraca do sieci po aferze. Mocno zwróciła się do syna

2024-07-07 21:42

Dagmara Kaźmierska, czyli jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej telewizji, powróciła do Internetu. Mało tego - okazuje się, że celebrytka planuje rozkręcenie nowego biznesu. Czy niebawem powróci i na szklany ekran? Zniknęła w cieniu niemałego skandalu, po którym wylała się na nią fala krytyki.

Dagmara Kaźmierska z programu Królowe życia powraca

Dagmara Kaźmierska w tym roku doświadczyła jednego z największych kryzysów wizerunkowych, jeśli chodzi o polskich celebrytów. Budowana przez lata popularność, m.in. w programie Królowe życia w jednej chwili rozsypała się, jak domek z kart. Wszystko po tym, jak w ostatnich latach Dagmara Kaźmierska nie mogła narzekać na brak ofert ze strony telewizji. Celebrytka swoje pierwsze kroki stawiała w serialu Pamiętniki z wakacji, stamtąd trafiła do TTV, gdzie wykreowano ją w programie Królowe życia. Potem ruszyła lawina ofert i propozycji. Dagmara Kaźmierska przez kilka lat występowała w programie dotyczących zamożnych i rozpoznawalnych kobiet, skąd po czasie przeszła do Polsatu. Stacja stworzyła dla niej format Dagmara szuka męża, a później zaprosiła do show Taniec z gwiazdami. To był początek końca celebrytki.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Dagmara Kaźmierska wróciła

W programie Taniec z gwiazdami Dagmara Kaźmierska radziła sobie jako tako. Była często krytykowana przez jurorów, ale i tak zaszła daleko. Nagle jednak opuściła show. Oficjalnie z powodów zdrowotnych. Niedługo później pojawiła się seria artykułów, w których Dagmara Kaźmierska została przedstawiona w negatywnym świetle. Choć wszyscy wiedzieli, że "królowa życia" skrywa mroczną przeszłość, to dopiero wtedy poznali szczegóły jej "działalności". Na gwiazdę programu Królowe życia spadła fala krytyki, a stacje telewizyjnie pospiesznie wymazały ją z historii (usunięto programy, w których brała udział). Sama Dagmara Kaźmierska ograniczyła też aktywność w sieci. Ostatnio powróciła i poinformowała o tym, że otwiera nowy biznes. W tym pomaga jej syn, Conan, który pilnuje interesu. W jednej z relacji opowiedział o tym, że ma pracowity czas. Dagmara Kaźmierska mocno na to odpowiedziała. "Synciu, ktoś musi robić, żeby mamusia mogła pospać do 14" - napisała była gwiazda telewizji. Czy nowy biznes celebrytki z programu Królowe życia wypali?

Listen to "Proszę Państwa do gazu. Tadeusz Borowski. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.