Danuta Martyniuk wyjedzie do Hiszpanii? Zaskakujące, czym podzieliła się żona Zenka Martyniuka

i

Autor: AKPA Danuta Martyniuk wyjedzie do Hiszpanii? Zaskakujące, czym podzieliła się żona Zenka Martyniuka

disco polo

Danuta Martyniuk wyjedzie do Hiszpanii? Zaskakujące, czym podzieliła się żona Zenka Martyniuka

2024-02-07 14:15

O Danucie Martyniuk przynajmniej raz słyszał każdy fan disco polo. A nawet jeśli fanem nie jest, to i tak z pewnością ta postać przewinęła się gdzieś w jego życiu. Żona autora hitu "Przez twe oczy zielone" regularnie dba bowiem o to, żeby się nią interesowano. Teraz sama zainteresowała się... Hiszpanią!

Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk rocznica

Są takie postaci w świecie disco polo, które nie potrzebują żadnej reklamy, ani Instagrama, a i tak każdy wie kim są i osiągają wielomilionowe wyświetlenia w sieci. Takim piosenkarzem jest z pewnością Zenek Martyniuk, którego na polskiej scenie disco polo możemy oglądać od lat, a on nadal zaskakuje nas swoimi nowościami. Wystarczy wspomnieć hit "Przez twe oczy zielone", by każdy wiedział o kogo chodzi. Charyzmatyczny piosenkarz disco polo na swoich koncertach gromadzi tłumy, a fani za każdym razem są oczarowani. Jednak rodzina Martyniuków składa się jednak nie tylko z samego Zenka. Sporym zainteresowaniem cieszy się bowiem również jego żona - Danuta Martyniuk i syn Daniel. Niestety Martyniuk Junior może się raczej pochwalić niezbyt dobrą opinią wśród internautów i fanów disco polo. Za to sama żona Zenka Martyniuka jest raczej postacią dość neutralną. W dodatku chętnie udziela się w sieci i w wywiadach. Ostatnio znów zaskoczyła. I to chwilę po świętowaniu teledyskiem 35-rocznicy ślubu z Zenkiem.

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Danuta Martyniuk szykuje się na wyjazd do Hiszpanii?

Gdy spojrzy się na profil na Facebooku Danuty Martyniuk, to znajdziemy na nim praktycznie wszystko. Żona Zenka Martyniuka regularnie zamieszcza bowiem np. fotki z ich wspólnych wyjazdów, ale oprócz tego podaje też dalej np. przepisy na różne dania, linki do stron, na których można kupować ubrania. Udostępnia też ciekawe cytaty. Ostatnio jednak na profilu Danuty Martyniuk pojawił się nietypowy post. Żona Zenka Martyniuka udostępniła bowiem reklamę kursu języka hiszpańskiego. Czy to oznacza, że Danuta Martyniuk chce poszerzać swoje horyzonty językowe? A może zamierza wkrótce wybrać się do Hiszpanii lub nawet się tam przeprowadzić? To na razie niestety pozostanie jej słodką tajemnicą, jednak warto mieć ją na oku. Kto wie, co wymyśli popularna żona...

Listen on Spreaker.