Monika Chwajoł

i

Autor: screen/Instagram @monikachwajol_official Gościnią W Samą Porę VOX FM będzie Królowa Życia Monika Chwajoł

Delikatna blondynka, która nie boi się męskich zadań! Monika Chwajoł będzie gościnią Przemka Sasowskiego w VOX FM

2022-05-25 12:49

Choć jest już po czterdziestce to absolutnie nie wygląda na swój wiek, a fani dają jej nawet 10 lat mniej niż ma. Przebojowa, pewna siebie kobieta, która ceni swój komfort. Nie boi się też typowo męskich wyzwań. Monika Chwajoł porozmawia o tym wszystkim z prezenterem VOX FM.

Królowa Życia w programie W Samą Porę

Szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w programie Królowe życia. Do obsady programu dołączyła w szóstym sezonie. Oprócz tego jest właścicielką firmy transportowej i właśnie to pozwala jej żyć na bardzo wysokim poziomie. Prowadzi również własną markę odzieżową. Królowa życia - Monika Chwajoł prywatnie jest żoną Jacka, z którym wzięła ślub w 1999 roku. Para ma dwie córki - Nicole i Michelle.

Kobieta świetnie czuje sie w mediach społecznościowych. Swoich sił próbuje również jako wokalistka. Stara się również łamać stereotyp typowej blondynki. Ona - drobna, miła Pani - zawiadywała setkami ciężarówek. To typowo męska branża i właśnie to będzie punkt wyjścia do rozmowy Przemka Sasowskiego.

Monia Chwajol w Vox fm

Monika Chwajoł W Samą Porę w VOX FM - kiedy słuchać?

Całą rozmowę z Moniką Chwajoł będziecie mogli usłyszeć w najbliższy czwartek (26 maja) w programie W Samą Porę w radiu VOX FM. Słuchajcie uważnie po 20:00.