telewizja

Dlaczego nie ma Hotel Paradise 8? Co dalej z programem?

2024-03-08 16:29

W poniedziałek zaczął się nowy sezon programu Hotel Paradise 8. Poznaliśmy pierwszych uczestników, widzowie wybrali już swoich wrogów i faworytów, a jeśli chodzi o akcję - zadziało się raczej niewiele. Dziś piątek i część osób chciałaby obejrzeć nowy odcinek Hotel Paradise 8. Jednak tego nie ma. Dlaczego?

Hotel Paradise 8 - kiedy oglądać nowe odcinki

Nowy sezon Hotel Paradise 8 wystartował i zdążył już wywołać u widzów różne emocje. Raczej przeważają te negatywne, ponieważ komentujący na profilu programu oceniają nową edycję jako nudną. Mają zresztą ku temu powody, bo akcja w Hotel Paradise 8 rozkręca się niezwykle powoli. W przeciwieństwie do Love Island 9, w którym zobaczyliśmy już tyle buziaków, ile w Hotelu nie będzie chyba przez całą tę edycję. I choć akcja rozwija się powoli, to na profilu programu w komentarzach dzieje się sporo. Widzowie w zaledwie 4 odcinki zdążyli już nabrać niechęcie do niektórych uczestników Hotel Paradise 8. W tym gronie się m.in. Michał i Bartek. Mimo to fani programu nadal siadają przed telewizorem by oglądać nowe odcinki Hotel Paradise 8. Część osób w piątki może być jednak nieco zaskoczona.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8 - gdzie i kiedy oglądać?

Fani reality show przyzwyczaili się do tego, że ich ulubione programy nadawane są niemal codziennie. Tak jest np. w przypadku Love Island 9, które można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele. Przez długi czas od poniedziałku do piątku można było oglądać też Hotel Paradise. Dlatego nie dziwi, że część osób zastanawia się dlaczego nie ma dzisiaj Hotel Paradise 8? Niestety nie mamy dobrych wiadomości. W tej edycji Hotel Paradise 8 można oglądać jedynie od poniedziałku do czwartku. Program nadawany jest o 20:00. Odcinki można też zobaczyć w Playerze. I raczej nie zanosi się na dodanie kolejnego dnia emisji, ponieważ ten sezon i tak będzie liczył wyjątkowo mało odcinków.