Dzień dobry TVN prowadzący zmieniają skład! Kto dołącza do programu?

i

Autor: AKPA Dzień dobry TVN prowadzący zmieniają skład! Kto dołącza do programu?

telewizja

Dzień dobry TVN prowadzący zmieniają skład! To nowe prowadzące Dzień dobry TVN

2023-12-04 15:34

Prowadzący Dzień dobry TVN w ostatnich tygodniach wzbudzali ogromne emocje. Po tym, jak z programu zniknęło kilka osób, coraz więcej zaczęło się mówić o nowym składzie. Na giełdzie nazwisk pojawiały się różne osoby. Wszystko jest już jednak jasne. Kim są nowi prowadzący Dzień dobry TVN? To dwie kobiety!

Dzień dobry TVN: prowadzący się zmienią. Kim są nowe prezenterki programu?

O zmianach w Dzień dobry TVN mówiło się już od kilku tygodni. Prowadzący Dzień dobry TVN w ostatnich tygodniach mocno się zmienili. Audycję opuścili Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Jeszcze w sierpniu dyrektor programowa TVN zapowiedziała, że być może do Dzień dobry TVN dołączą nowi prowadzący. Na giełdzie nazwisk gospodarzy programu pojawiały się różne nazwiska. Mówiło się m.in. o tym, że do Dzień dobry TVN może dołączyć m.in. Hubert Urbański. Tak się jednak nie stało. W weekend na profilu Dzień dobry TVN pojawiła się informacja, że w niedzielę, 3 grudnia dowiemy się, kim są nowi prowadzący Dzień dobry TVN. Wszystko stało się już jasne. Do programu nie dołączy duet damsko-męski, a dwie kobiety! Nowe prowadzące śniadaniówki to Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara.

Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?

Dzień dobry TVN: prowadzący rozszerzą skład. Kim jest Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara?

Nowe prowadzące Dzień dobry TVN są widzom doskonale znane. Już wcześniej oglądający program mogli zobaczyć je w audycji. Kim jest Anna Senkara? Do tej pory przekazywała ona widzom informacje nt. Wielkiej Brytanii. W okresie wakacyjnym prowadziła natomiast specjalne wydania programu - Dzień dobry Wakacje w parze z Robertem Stockingerem. Anna Senkara współprowadziła też Top of The Top Sopot Festival. Kim jest Sandra Hajduk? Sandra Hajduk przez wiele lat zajmowała się polskim showbiznesem w różnym wydaniu. Pracowała w portalach, które o nim pisały, a w 2020 roku dołączyła do DDTVN. Widzowie mogą kojarzyć ją m.in. z materiałów, w których opowiadała o polskich i zagranicznych gwiazdach. Czy nowe prowadzące Dzień dobry TVN się sprawdzą? O tym zapewne dowiemy się niebawem. Życzymy im powodzenia!