Elwira Mejk zdradziła kto jest dla niej „ciachem”. Nie ma tu nic o mężu

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Elwira Mejk zdradziła kto jest dla niej „ciachem”. Nie ma tu nic o mężu

Elwira Mejk zdradziła kto jest dla niej „ciachem”. Nie ma tu nic o mężu

2022-11-03 13:46

Elwira Mejk podzieliła się z fanami sposobem na spędzanie długich, wolnych wieczorów. Pod zdjęciem z łózka pisze też o pewnym mężczyźnie, którego określiła jako ciacho. Choć wokalistka disco polo nie wspomina o mężu, to Mariusz raczej nie powinien czuć zagrożenia.

Elwira Mejk sama w ogromnym łóżko wpatrzona prawdopodobnie w ekran telewizora. Wokalistka zespołu Mejk pokazała w mediach społecznościowych jeden ze sposobów na spędzanie wolnego czasu w długie, jesienne wieczory. Pod zdjęciem napisała jaki film ogląda. Dodała, że aktor grający główną rolę jest bardzo przystojny.

- Długie wieczory prawda? Ja chętniej oglądam wtedy film. Dzisiaj na tapecie film – „Szczęściarz”. Dziewczyny, facet, który gra główną rolę, jest po prostu … hhhmmmmm…., - niezłym ciachem. Superowego wieczoru - napisała Elwira Mejk na Instagramie.

Choć wokalistka disco polo nie wspomina tu o mężu, to nie znaczy, że jego nie uważa za przystojnego. Gdyby tak było raczej nie stworzyliby pary. „Ciachem” z filmu jest oczywiście Zac Efron. Hollywoodzki gwiazdor jest obiektem westchnień wielu fanek.

Elwira Smilgin-Brodzik i Mariusz Brodzik przez fanów disco polo nazywani są Mejkami. To dlatego, że tworzą parę nie tylko w życiu prywatnym ale także na scenie. Zespół Mejk ma na koncie takie hity jak "Tańczę z nim do rana", "Bo to miłość", "Przez dwa serca", "Tak nie musiało być" czy "Na parterze".

ZOBACZ TEŻ: Etna w seksownej pozie na wideo. Wokalistka disco polo niemal nago zapowiada najnowszy teledysk

Sonda
Lubisz oglądać filmy w jesienne wieczory?
Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM