Eurowizja dla Justyny Steczkowskiej? Aleksander Sikora pokusił się o mocny komentarz do jej piosenki

i

Autor: AKPA Eurowizja dla Justyny Steczkowskiej? Aleksander Sikora pokusił się o mocny komentarz do jej piosenki

muzyka

Eurowizja 2024 dla Justyny Steczkowskiej? Aleksander Sikora pokusił się o mocny komentarz do jej piosenki

2024-02-06 8:23

Eurowizja to wydarzenie, które u wielu Polaków wzbudza ogromne emocje. Już na długo przed rozpoczęciem zgłoszeń do konkursu nie brakowało domysłów o tym, kto może reprezentować Polskę i co zaprezentuje. Jedną z osób, które są brane pod uwagę jest Justyna Steczkowska. O jej piosence postanowił wypowiedzieć się Aleksander Sikora.

Eurowizja 2024: Justyna Steczkowska walczy o reprezentowanie Polski

Zgłoszenia do wewnętrznych preselekcji na Eurowizję 2024 kilka dni temu zostały zamknięte. O to, by reprezentować Polskę w konkursie walczy ponad 100 propozycji. Wśród osób, których sercu jest blisko Eurowizja 2024 znalazła się m.in. Justyna Steczkowska. Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek chciałaby wybrać się na konkurs z piosenką WITCH-ER Tarohoro. To propozycja, której z pewnością nie można odmówić energii. Jednak czy faktycznie powalczy o zwycięstwo? Zdaniem Dody niekoniecznie. Ta przyznała ostatnio w jednym z wywiadów, że to nie Justyna Steczkowska może reprezentować Polskę na Eurowizji 2024. Ile w tym prawdy? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, co o piosence Justyny Steczkowskiej sądzi były prezenter Pytania na Śniadanie, Aleksander Sikora. Ten jasno postanowił powiedzieć, jak ocenia jej propozycję na Eurowizję 2024.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Eurowizja 2024 dla Justyny Steczkowskiej? Sikora komentuje

Aleksander Sikora to prezenter TVP, który w ostatnich latach prowadził m.in. Pytanie na Śniadanie, ale i występował w roli komentatora konkursu Eurowizji. Ostatnio gwiazdor postanowił zabrać głos na temat piosenki Justyny Steczkowskiej na Eurowizję. Co powiedział? Ze story zamieszczonego na jego Instagramie możemy dowiedzieć się, że zdaniem Sikory propozycja znanej piosenkarki "czaruje brzmieniem". Sikora przyznał też, że gdy za pierwszym razem usłyszał ten numer, to pomyślał "O co chodzi?", jednak po przesłuchaniu go drugi raz - zrozumiał. Prezenter na temat piosenki ma jasne zdanie:

To nie jest pierwsza lepsza piosenka wyciągnięta z zasobów komercyjnych rozgłośni. I dobrze! Bo musimy się czymś wyróżnić. W tym wypadku potencjał sięga iglicy wieżowca Eurowizji. Odważne brzmienie pełne szerokorozumianego artyzmu. Kolejna kwestia, niby banalna, ale nie zawsze oczywista. Talent. Justyna po prostu potrafi śpiewać. Na żywo brzmi jak z fonogramu, łącząc to z ruchem scenicznych, którego wielu polskich artystów się nie podejmuje. Całym sercem trzymam kciuki

- napisał Aleksander Sikora.

Czy jego opinia się sprawdzi i szczęście dopisze Justynie Steczkowskiej? Mocno w to wierzymy i trzymamy kciuki!

Listen on Spreaker.